Drugie dno, czyli muzyka i świąteczny nastrój

Wydawnictwo: Paganini
religia
Snoopy

"Wszystko ma drugie dno. Sytuacje, które przeklinałeś, mogą okazać się błogosławieństwem" - przekonuje w swej najnowszej książce "Drugie dno czyli muzyka i świąteczny nastrój" autor popularnych "Radykalnych", "Dziennika pisanego mocą" i "Dna". Książka wydana w serii "Biblioteczka Magazynu Muzycznego RUaH" zawiera niezwykle osobiste świadectwa działania Jezusa, który potrafi błogosławić i...

Książka wydana w serii "Biblioteczka Magazynu Muzycznego RUaH" zawiera niezwykle osobiste świadectwa działania Jezusa, który potrafi błogosławić i przemienić nawet najwstydliwsze i najbardziej poranione wspomnienia.

agnb | 2015-07-08
Myrusia | 2015-06-09