Balsam dla duszy nauczyciela

Seria: Balsam dla duszy
Wydawnictwo: Rebis
Chcken Soup For The Teacher's Soul
Ag2S

Balsam dla duszy nauczyciela jest źródłem bezcennej wiedzy o potędze miłości, odwadze i zdobywaniu autorytetu. W tych opowieściach o nadziei i miłości, które nierozerwalnie splatają się z szarą rzeczywistością, rozpoznasz z pewnością siebie i swoich uczniów. Zrozumiesz, że kolejne wyzwania, jakie stawia przed Tobą ta praca, otwierają nowe możliwości, które pozwolą ci zmienić czyjeś życie. Opowieści z tomu Balsam dla duszy nauczyciela, napisane przez nauczycieli, pedagogów i byłych uczniów, pomogą ci zrozumieć zmagania, cierpienia, udręki i zwycięstwa, które stają się udziałem wszystkich wychowawców, oraz przypomną, że również i ty - podobnie jak wszyscy, którzy pracują z dziećmi - masz wielki wpływ na kształtowanie osobowości swoich uczniów.

magic_island | 2015-12-11
Nika Nika | 2015-06-22