Prawdziwa miłość

Lenka

marzkaaa | 2012-03-30

Książka, którą znalazłam przypadkiem w antykwariacie. Napisana jako komentarz autora do otrzymanych listów. Listów, w których czytelnicy i fani autora opisują nie mniej ni więcej jak miłość, którą przeżyli, widzieli, o której słyszeli. Pozwala też odnaleźć coś co sami przeżyliśmy. Momentami wzrusza, momentami bawi. Komentarze autora, jak dla mnie celne, adekwatne.
Książka naprawdę godna polecenia.

mroowkojad | 2012-03-24
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, 2012
Przeczytana: 24 marca 2012

Ta książka jest niesamowita. Zastanawiam się dlaczego tak mało ludzi ją zna. Listy są wspaniałe, sprawa powinna być nagłośniona. Nikt nie zna prawdy o miłości. Historie i listy w tej książce doprowadzają do łez,powodują uśmiech i zaskakują.
Autor prosił,by nie czytać książki jednym tchem,bo zbyt wiele historii miłosnych powoduje zgagę. Przepraszam,ale nie mogłam się powstrzymać. Książka tak cudowna,że nie mogłam się oderwać. Mam nadzieję,że to komplement.

"Oczekujcie nieoczekiwanego."

Cynthia Majewska | 2012-06-27