Hillary Clinton

A Woman in Charge
978-83-7469-856-6
Hillary Clinton
Pistacia

Twarda kobieta w walce o władzę. Zdradzona żona w walce o miłość. Hillary Clinton, jakiej nie znacie! Jaka naprawdę jest Hillary Rodham Clinton? – to pytanie, które nurtuje nie tylko Amerykanów, ale i miliony ludzi na całym świecie. Słynny amerykański dziennikarz Carl Bernstein bierze na warsztat postać byłej pierwszej damy Stanów Zjednoczonych, jej karierę polityczną i życie prywatne....

Jaka naprawdę jest Hillary Rodham Clinton? – to pytanie, które nurtuje nie tylko Amerykanów, ale i miliony ludzi na całym świecie. Słynny amerykański dziennikarz Carl Bernstein bierze na warsztat postać byłej pierwszej damy Stanów Zjednoczonych, jej karierę polityczną i życie prywatne. Opisuje ogromny wpływ wiary, ważną postać ojca, sukcesy i klęski, burzliwe małżeństwo z Billem Clintonem. W tworzeniu wnikliwego portretu pomaga mu dwustu rozmówców, przyjaciół, ale i wrogów Hillary Clinton. Nowe źródła informacji i nowe spojrzenie na senator z Nowego Jorku dają rzetelny i dogłębny obraz kobiety, która stanęła do walki o fotel prezydenta Stanów Zjednoczonych.

[opis wydawcy]

apple | 2016-11-14