Miłość o smaku wina

Wydawnictwo: Replika

Doskonale zaplanowana przyszłość bohaterki - zaręczyny z młodym, przystojnym bankierem, wygodne i dostatnie życie, własna kancelaria prawna, dalekie, egzotyczne podróże, wszystko bierze w łeb, kiedy Magda widzi w telewizji narzeczonego... z czarnym paskiem na oczach, i w kajdankach…. Czy to możliwe, że losowo wybrane ogłoszenie z gazety, wyjazd na wieś, nieokrzesany wspólnik, i pewien uroczy chłopiec zmienią życie bohaterki w jedno wielkie szczęście?

źródło opisu: http://replika.eu/katalog_ksiazek.php?wyd=1&id3=199&k=Romans

źródło okładki: http://replika.eu/katalog_ksiazek.php?wyd=1&id3=199&k=Romans

wiejskifilozof | 2016-09-22

Fajna historia z humorkiem/
Czy,można porzucić zapowiadający się świetnie zawód prawniczki i wybrać ładne Podkarpacie ?
I robić tam wino ?
Książka łatwa i prosta w odbiorze.Mimo to miła i zabawna.
Dobra odskocznie od czegoś poważniejszego.

Marianna | 2016-10-22
Przeczytana: 22 października 2016

Bardzo ciekawa historia. Książka zaskoczyła mnie. Przeczytałam ją jednym tchem. Styl narracji autorki, prosty, lekki w odbiorze, sprawia, że nie sposób się oderwać. Miłość o smaku wina to historia Magdy, która postawiła wszystko na jedną kartę i wyjeżdża w podkarpackie z zamiarem zainwestowania w podupadającą winnicę. Co z tego wyniknie? Dowiemy się z tej właśnie opowieści. Mi książka bardzo się podobała. Przeczytałam ją z przyjemnością i fajnie się przy niej odprężyłam. Były momenty, gdzie śmiałam się w głos ;) Polecam. Warto przeczytać.

Będąc w bibliotece zauważyłam książkę "Miłość o smaku wina" , że zdecydowałam się ją wypożyczyć nie zawiodłam się wcale zachwyciła mnie świetna okładka zaintrygowała, że zaczęłam czytać.
Główna bohaterka Magda to niezależna, pracowita kobieta wszystko ma zaplanowane idealnie zaręczyny z młodym bankierem, wygodne i luksusowe życie, że nie jeden chciałby tak mieć.
Poznaje właściciela winnicy uroczego chłopca między nimi zaczyna coś iskrzyć.
Na miłość nigdy nie jest za późno ona przychodzi niespodziewanie zaskoczyć może w odpowiednim momencie.
Nigdy nie wiemy kiedy do nas przyjdzie zapuka do naszych drzwi.
Przyjemna, ciepła książka dla odprężenia wyśmienicie mi się czytało.
PO coś lekkiego lubię sięgnąć nie kiedy, a przy tej książce odpłynęłam zapomniałam o szarej rzeczywistości,zapewniła mi relaks wspaniały pod a warto przeczytać!!!

dilbi | 2015-07-14
Przeczytana: 14 lipca 2015

Sympatyczna opowiastka o poszukiwaniu własnej drogi, postawieniu wszystkiego na jedną kartę i odnalezieniu szczęścia. Tylko że w życiu niestety tak pięknie nie jest...
Niemniej polecam!!! Na jeden wieczór.

Rudzianna | 2014-05-03
Przeczytana: 29 kwietnia 2014

Pracowita i zdolna Magda plan na swoje życie opracowała w najdrobniejszych szczegółach. Po ukończonych studiach prawniczych miała pracować w kancelarii swojego ojca (lub innej, równie prestiżowej, gdzie mogłaby poszerzać swoją wiedzę i doskonalić swoje umiejętności). Miała także zostać żoną przystojnego bankowca, Mikołaja i wraz z nim wieść długi i szczęśliwy, małżeński żywot.
Jednak w dniu, w którym Magda gotowa była odebrać swój dyplom absolwentki prawa i przyjąć oświadczyny Mikołaja, wszystko się posypało.
Kotlety na uroczysty obiad były już usmażone, kiedy Magda poplamiła sukienkę, w której miała oficjalnie zakończyć studencką edukację. Później okazało się, że sukienka i tak nie będzie potrzebna, bo w nazwisko Magdy na dyplomie wdała się literówka i konieczne będą poprawki. Uwieńczeniem wszystkiego był widok niedoszłego narzeczonego w kajdankach, aresztowanego za przestępstwa finansowe.
Magda postanawia postawić wszystko na jedną kartę. Odpowiada na ogłoszenie znalezione w...

Ag2S | 2010-04-28
Przeczytana: 28 kwietnia 2010

Książeczka malutka, miła i przyjemna. Czyta się błyskawicznie.
Udowadnia, że czasami warto ryzykować, postawić wszystko na jedną kartę - w tym przypadku, zainwestować w rozpadającą się winnicę (choć ja pewnie nigdy nie zdecydowałabym się na taki krok).
A miłość przychodzi nagle...

magdalenika | 2014-08-21
Przeczytana: 20 sierpnia 2014

Ładna bajka dla dorosłych. Traktując więc książkę jako ładną bajeczkę na dobranoc nie trzeba od niej za wiele wymagać. Co prawda ta miłość między Magdą a Janem wydaje mi się naciągana i nie zakończono sprawy z przyznaniem praw rodzicielskich, co jest dla mnie wielkim minusem.

| 2014-11-26
Magda | 2011-06-19
Przeczytana: 18 czerwca 2011

Lekka, przyjemna, zabawna historia absolwentki prawa, która stawia wszystko na jedną kartę. Typowa miejska dziewczyna (w dodatku blondynka) przenosi się w góry, gdzie czeka ją tylko praca, praca i jeszcze raz praca. Uczy się na nowo życia i poznaje swoją prawdziwą wielką miłość. Nie do końca widzi mi się to jako prawdziwa historia, ale warto przeczytać. Zwłaszcza, że jest to pozycja typowa na lato.

czytadełko212 | 2013-08-09

fajna ale czytałam ją 5 razy i nigdy nie doczytałam do końca nie to że mi się nie podoba ale jest jak każde inne romansidło jednakże dla osób lubiących taki rodzaj książek polecam