Naruto tom 2 - Klient najgorszy z możliwych

-ナルト-
838950524X
manga, japońskie, shounen, ninja
komiksy

Naruto, Sasuke i Sakura zdają egzamin u Kakashiego i zostają Geninami, czyli praktykantami ninja, z miejsca otrzymując trudne zadanie do wypełnienia. Mają ochraniać słynnego budowniczego mostu Tazune. Gdy wyruszają w drogę natychmiast pojawia się złowrogi cień emanujący morderczymi zamiarami...

źródło opisu: www.jpf.com.pl

źródło okładki: www.jpf.com.pl

Hari_Seldon | 2015-03-20
Przeczytana: 15 marca 2015

Jak nietrudno się domyślić Naruto i jego towarzysze kontynuują swój trening, a także uczestniczą w swojej pierwszej misji. Tom jestnieco poważniejszy od poprzednika. Niestety zakończenie wątku egzaminu jest strasznie naciągane – scenarzysta chciał na siłę zaskoczyć czytelnika i udawać,że jest mądrzej niż w istocie. Nie podobało mi się też, że nauczyciel głównych bohaterów zbyt łatwo dał się oszukać w końcówce – jest bardzo mało wiarygodne, szczególnie biorąc pod uwagę, że ta postać ma być nie wiadomo jak wyszkolonym wojownikiem. Jednakże podobnie jak ostatnio humor i sceny walki nadrabiają dziury w scenariuszu. Więc znowu polecam.

Aiwlys | 2013-01-06
Na półkach: Przeczytane, Na półce, Mangi
Przeczytana: 2007 rok

Od zawsze lubiłam Kakashiego, jego stoicki spokój i nawet wieczne spóźnienia. Bardzo dobry tom, choć postaci nadal są jeszcze dziecinne.

Monika Remiszewska | 2011-08-13
Przeczytana: 14 maja 2010

Wspaniała manga. Nic dodać, nic ująć.

Damian | 2015-02-01

Początki Naruto rozkręcają się powoli jednak zdecydowanie seria powinna spodobać się każdemu kto kochał Dragon Ball.

Maciej | 2014-03-23
Przeczytana: 04 lutego 2014