Husky syberyjski

Wydawnictwo: RM
husky, syberyjski, RM, pies
flora i fauna
Gaiphage

Husky syberyjskie - niebieskookie ucieleśnienie przygody i wolności, na dalekiej Północy wciąż są wykorzystywane do pracy w zaprzęgu. W trakcie wypraw przez połacie śniegu są w swoim żywiole, a szaleńczy bieg i ciągnięcie ciężarów to ich ulubione zajęcia. Jeśli zamierzasz wziąć pod swój dach husky syberyjskiego, musisz się do tego solidnie przygotować. W książce tej znajdziesz informacje nie...

Jeśli zamierzasz wziąć pod swój dach husky syberyjskiego, musisz się do tego solidnie przygotować. W książce tej znajdziesz informacje nie tylko na temat historii i wzorca rasy, ale także tego, jak zaspokoić podstawowe potrzeby psa zaprzęgowego. Jakie zapewnić mu zajęcia, by dać ujście jego niespożytej energii? Jak wychować tego samodzielnego i świadomego siebie czworonoga? Opisano w niej również najważniejsze choroby psów i metody ich leczenia, sposoby prawidłowego żywienia i pielęgnacji.
Informacje dotyczące licznych odmian sportu zaprzęgowego pomogą Ci wybrać ciekawe zajęcie dla siebie i swojego czworonoga - idealne nie tylko w śnieżne zimy.

Nati925 | 2015-03-12
Matthias89 | 2012-12-30