Rozwój umysłu. Emocjonalne podstawy inteligencji

Wydawnictwo: Rebis
Growth of the mind
83-7120-869-3
mantra

Studia nad wczesnym rozwojem dziecka i zrozumieniem reli emocji w życiu umysłowym człowieka. Emocjonalny rozwój dziecka wydaje się istotniejszy od encyklopedycznej i praktycznej wiedzy wpajanej namod najmłodszych lat. To klucz do zrozumienia postępowania ludzi, a także uzdrowienia wielu rodzin oraz ograncizenia patologii w życiu społecznym. W tym kontekście autorzy aktentują konieczność zmianyu sposobu myślenia o edukacji i jej metodach.

Clea | 2015-06-19
Na półkach: Przeczytane, Psychologia