Siła miłości

Maverick Mind
83-7391-940-6
miłość, problemy, rodzina, matka
Wiola-M

Niezwykła opowieść o matce, która zgłębiła tajemnicę syna: niemówiącego i niereagującego na słowa ani na dotyk. Dla Cheri Florance - lekarza patologa mowy, wykładającej psychiatrię - własny syn Whitney stał się największym wyzwaniem. Stojąc wobec bariery, która odgradzała go od świata, przełamała opory nauczycieli i lekarzy, i wyrwała syna ze świata ciszy. To nie tylko poruszająca opowieść o miłości matki, to także źródło wiedzy, doświadczenia i promyk nadziei dla rodziców, którzy zmagają się z podobnymi przeciwnościami.

Anna | 2013-03-20

Niedawno oddał mi tę książkę syn, bo nawet nie pamiętałam o niej. Rzut oka na okładkę i od razu wiedziałam, jak wspaniała i wartościowa jest to pozycja.
Postanowiłam przeczytać ją jeszcze raz, bo ukazana w niej matczyna miłość, oddanie i poświęcenie są wyjątkowe. Takim uczuciem może wykazać się tylko MATKA. Tylko matka jest w stanie walczyć o swoje dziecko, w które nikt już nie wierzy, któremu nawet największe sławy medyczne nie dają szans. Ale Whitney miał szczęście, że jego matką jest psychiatra, specjalistka w dziedzinie zaburzeń mowy i słuchu, kobieta pełna wiary, której udało się wyrwać syna z kleszczy choroby, która pozwoliła mu żyć godnie, z poczuciem własnej wartości, wśród kochającej rodziny. Książka przy której można płakać, ale która też napawa wiarą i optymizmem. Polecam.

Joanna | 2014-12-21
Przeczytana: 21 grudnia 2014

Bardzo interesująca historia...matczyne uczucia są wielką bronią, która chroni swe dziecko. Autorka odniosła zwycięstwo w walce o zdrowie syna:)

kinia84p | 2012-07-03
Przeczytana: 03 lipca 2012

Książka wprost niesamowita jak sam tytuł mówi o sile miłości do autystycznego synka. Bardzo dużo mogłabym na ten temat napisać bo znam problem od wewnątrz, może nie autyzm ale niepełnosprawność i po prostu podziwiam bohaterkę za jej upór, optymizm, walkę...
Gorąco polecam!

aleksia | 2015-02-21
Przeczytana: 20 lutego 2015

niezwykła opowieść o matce, która pomimo wielu przeciwności zgłębiła tajemnicę i pomogła w pokonaniu przeszkód niesłyszącemu, niemówiącemu synkowi, u którego podejrzewano autyzm. Książka dla pedagogów i rodziców. Gorąco polecam

emi | 2013-03-29
Przeczytana: styczeń 2013

To niewątpliwie jest jedna z tych książek, przy których można ryczeć jak bóbr, jeśli tylko jest się wrażliwym. Tyle razy, co przy tej pozycji, dawno się nie zasmuciłam.

lili111 | 2013-09-05

Wspaniała książka opisująca siłę miłości matki do dziecka. Dziecka autystycznego, o które pomimo przeciwności walczy i udaje jej się to. Książka na faktach.

Anna | 2016-02-14

Bardzo interesująca książka. Pokazuje jak wiele dla swoich niepełnosprawnych dzieci potrafią zdziałać uparci rodzice.

fragola | 2013-02-26

Bardzo dobra rzecz z beznadziejnym ckliwym polskim tytułem.

pat_ | 2016-11-20
Przeczytana: listopad 2016