CSI Kryminalne zagadki Miami. Zmarnowane święta. Część 1: Złe przeczucia

Okładka książki CSI Kryminalne zagadki Miami. Zmarnowane święta. Część 1: Złe przeczucia Donn Cortez
Donn Cortez Wydawnictwo: Vesper kryminał, sensacja, thriller
Vesper
2007-01-01
Marian Łakomy

Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Miłe czytadełko, nie tylko dla fanów serii CSI.

Miłe czytadełko, nie tylko dla fanów serii CSI.

Dla wszystkich fanów CSI lektura obowiązkowa :) książka podobnie jak serial jest pełna zagadek i nieoczekiwanych rozwiązań. Nie brakuje również żartobliwych elementów, dzięki którym bohaterowie stają się nam bliżsi :)

O książce napisałem na blogu:

O książce napisałem na blogu:

Całkiem ciekawe zagadki kryminalne, aczkolwiek lekko przewidywalne. Idealna książka na leniwy zimowy wieczór.

Książka bardzo intrygująca. Od dzieciństwa uwielbiałam CSI:Miami, więc sięgnięcie po to w formie książki było dla mnie ogromną przyjemnością. Sympatyczne postacie, niezły humor, dobra fabuła. Nic tylko czytać i polować na pozostałe książki.

• 2011
  • 2015