Rubinowe Bagna

Tłumaczenie: Bożena Krzyżanowska
Cykl: Donovanowie (tom 4)
Wydawnictwo: Libros
Midnight in Ruby Bayou
dona

Faith Donovan, po nieszczęśliwej przygodzie miłosnej, skupia się na wykonywaniu biżuterii, wysoko cenionej przez możnych tego świata. Chcąc zdobyć najwyższej jakości rubiny do swych wyrobów, Faith musi podjąć współpracę z Owenem Walkerem, który posiada gruntowną wiedzę o rubinach i potrafi wyjść obronną ręką z każdej opresji. Podejrzewa jednak, że ochranianie kobiety i ślubnego naszyjnika, zamówionego przez rodzinę Montegeau, może wiązać się z wysokim ryzykiem.
W swych poszukiwaniach Faith i jej towarzysz liczą na pomoc członków rodu Montegeau, w którego rękach znajduje się legendarny kuferek z kamieniami szlachetnymi. Po przybyciu do Rubinowych Bagien, powoli odkrywają wstydliwe sekrety potężnego klanu i ludzi, którzy gotowi są zabić, żeby zdobyć klejnoty. Uświadomiwszy sobie, że ze wszystkich stron grozi im niebezpieczeństwo, Faith i Walker uciekają przez słone bagna.

Szana | 2013-10-25

Autorka mogła napisać lepiej.

Magda | 2017-02-07
Przeczytana: styczeń 2017