Bajki niebieskie

Rhema
2006-01-01
2006-01-01
83-903486-3-2

Jako dziecko uwielbiałam tę książeczkę. Wspaniała! Niestety gdzieś mi zaginęła na przestrzeni lat. Szukam teraz kopii dla mojej małej bratanicy, jakby ktoś miał na sprzedaż, będę wdzięczna za kontakt!

Bardzo fajna książeczka dla małucha. Moja córa słuchała z przejęciem. Często wracaliśmy do tej książki, aż w końcu z niej wyrosła.

2084

Obowiązkowa!

Obowiązkowa!

Na prawdę jedna z lepszych bajek po którą sięgałem wiele razy po prostu ją uwielbiałem. Zdecydowanie polecam :)

O diabełkach i aniołkach ciekawe historie. niekoniecznie dla dzieci. takie anegdotki.

Powiem tak - takie opowiadania trzeba dzieciom czytać lub dawać w prezencie. Mają wszystko czego potrzeba aby dziecko zaciekawić, zainteresować i zatrzymać w miejscu. Nie ma sensu wspominać o walorach edukacyjnych, bo te z książek ks. Malinowksiego wylewają się strumieniami. Opowiadania lekkie i przyjemne na przemian z poważnymi i poruszającymi poważne kwestie. To są książki, które się pamięta, do których się wraca.

• Dzieciństwo
  • Przeczytane więcej niż raz
  • Przeczytane wielokrotnie
  • Dziecięce, młodzieżowe
  • Religia etyka filozofia
  • Podstawówka & LO

Dodaj cytat z książki Bajki niebieskie