Siedemnastolatek

Seventeen
obyczajowa, miłość, przyjaźń
Barbara

Inne wydania

Jest to bardzo zabawnie opowiedziana historia pierwszej miłości siedemnastoletniego Williama. Zakochał się on gwałtownie w uroczej Loli, która przyjechała na wakacje do jego koleżanki i z miejsca podbiła serca miejscowych młodzieńców. Do perypetii związanych z walką z rywalami o względy ukochanej dołącza się udręka spowodowana zachowaniem dziesięcioletniej, nie odstępującej go na krok, siostry Jane. Książka ta od wielu lat bawi i wzrusza kolejne pokolenia czytelników.

źródło okładki: Skan własny (MW)

PABLOPAN | 2012-10-17

Świetny opis pierwszego zauroczenia, budzi uśmiech. Ciepła opowieść w sam raz na chłodne jesienne wieczory.

Magda | 2014-09-09

Czytalam bedac rowiesniczka glownego bohatera i z tego, co pamietam, ksiazka bardzo mi sie podobala :)

Fifona | 2013-06-08

pamiętam, że jak miałam "naście" lat to mnie bardzo wciągneły perypetie tego chłopca, miła i lekka lektura, więc polecam serdecznie :)

bevis | 2016-02-14

Czytana wielokrotnie, przezabawna i urocza. Nie starzeje się.

Eliza | 2013-03-03

Rozśmieszy od zaraz - polecam :)

Czytam-Sobie | 2017-05-19
Clain | 2017-05-15