Czy umiesz żyć?

Okładka książki Czy umiesz żyć?
Mieczysław Maliński Wydawnictwo: Wydawnictwo M religia
religia
Wydawnictwo M
2014-01-01
2014-01-01

Nie jest to książka, którą można przeczytać w dwie godziny i odłożyć na półkę. Na księdza Malińskiego trafiłem kiedyś, przypadkiem w filmie pt. "Krawiec". Później były inne rzeczy, ale co uderza w słowach księdza, to trafianie w punkt. Czasem nad jedną stroną można siedzieć i siedzieć. 20 minut, 30. Bez problemu. Jest to literatura medytacyjna. Pytania są prowokacyjne, ale każdy kto uczciwie szuka odpowiedzi na pytania: kto nas ulepił? Jak żyć, kochać, umierać, nie zawiedzie się. Polecam bardzo.

Dodaj cytat z książki Czy umiesz żyć?