Czy umiesz żyć?

Mieczysław Maliński Wydawnictwo: Wydawnictwo M religia
Wydawnictwo M
religia
2014-01-01

Nie jest to książka, którą można przeczytać w dwie godziny i odłożyć na półkę. Na księdza Malińskiego trafiłem kiedyś, przypadkiem w filmie pt. "Krawiec". Później były inne rzeczy, ale co uderza w słowach księdza, to trafianie w punkt. Czasem nad jedną stroną można siedzieć i siedzieć. 20 minut, 30. Bez problemu. Jest to literatura medytacyjna. Pytania są prowokacyjne, ale...

Dyskusje

• 2015
  • Religijne
  • Domowa biblioteczka
  • Religia

Dodaj cytat z książki Czy umiesz żyć?