Coaching. Podstawy umiejętności

978-83-7489-263-6
psychologia, coaching
poradniki
anulla

Pozycja opisująca podstawowe zasady coachingu, wraz z praktycznymi przykładami rozwiązywania różnych problemów, jakie pojawiają się w relacji klient/coach. Zawiera również studia przypadków z praktyki autorki, Jenny Rogers

Adam | 2013-03-15
Przeczytana: grudzień 2012

Bardzo dobra książka dla początkujących coachów. Zawiera zarówno informacje na temat filozofii coachingu, jak i metodologii. Narzędzia opisane klarownie, z uwzględnieniem ich celów. Sama autorka chętnie pisze o swoich doświadczeniach, ostrzega przed popularnymi błędami, zaraża swoim entuzjazmem. Jednocześnie wydaje się być "trzeźwa" w swoim podejściu, nastawiona na cele klienta, odpowiedzialna za etyczną stronę swojej pracy. Kupuję taki coaching.

Yooki | 2013-01-21

Książek o coachingu jest ostatnio całe zatrzęsienie. Jednak z tego nawału rozmaitości polecam akurat tą pozycję.

Dlaczego? Ano dlatego że jest napisana jasno i zrozumiale; zawiera przykłady i ćwiczenia. Ponadto autorka jest znanym autorytetem w tej dziedzinie i co najważniejsze praktykiem.

ines | 2013-04-22
Przeczytana: listopad 2012

Świetna książka dla początkujących coachów!

Dorotka_eu | 2016-03-14
Przeczytana: 2015 rok

Podstawa dla coacha, bez tego ani rusz!

Ivona92 | 2016-09-02
xXMAXXxPL | 2015-12-20