Słoneczny pocałunek

Cykl: Au pair (tom 3)
Wydawnictwo: Amber
Au Pair Sun-Kissed
angiem

Operki wracają, żeby podbić Hamptons... W tym roku już tylko Jacqui pracuje jako opiekunka. Co nie przeszkadza jej prowadzić gorącego flirtu z trzema milionerami... i czekać na księcia z bajki. Eliza nie musi się już martwić o pieniądze. Może zacząć wymarzoną pracę u słynnego projektanta mody... dopóki intrygi zawistnej rywalki fatalnie nie pokrzyżują jej planów. Mara mieszka ze swoim...

Operki wracają, żeby podbić Hamptons...

Mara mieszka ze swoim chłopakiem na luksusowym jachcie jego rodziców... i złości się, że Ryan woli siedzieć w domu, niż towarzyszyć jej na najgorętszych imprezach w najmodniejszych klubach.

Dla bohaterek "Au pair potrzebne od zaraz" i "Au pair. Clubbing" to ostatnie wakacje przed rozpoczęciem nauki w college’u. Trzeba podjąć ważne decyzje – w sprawach szkoły i w kwestii uczuć. No i trzeba się wyszaleć!

źródło opisu: Wydawnictwo Amber, 2007

źródło okładki: Wydawnictwo Amber, 2007

klaudia25ck | 2017-02-10
Na półkach: Przeczytane, 52/2014
Przeczytana: 03 lutego 2014

"Od przybytku głowa nie boli" to zdanie wydaje się być główną dywizą "Słonecznego Pocałunku". Trzecia część serii Melissy de la Cruz to kontynuacja przygód trzech pięknych "operek?" nie do końca. Mara i Eliza mają nieco inne plany na życie niż niańczenie dzieciaków bogaczy.

| 2013-07-31
Przeczytana: 28 lipca 2013

Książka, lekka, przyjemna i zabawna. W sam raz na wakacje! :)

sujeczka | 2011-02-13
Przeczytana: 13 sierpnia 2010

Kurcze, nie pamiętam już za bardzo tej części, bo od razu po jej przeczytaniu rzuciłam się na część czwartą, więc trochę mi się mieszają :P Poza tym, czytałam je już kilka miesięcy temu ;)
Fajny był tu ten wątek z tymi trzema milionerami, z którymi zadawała się Jacqui ;P Zabawne to było xD
Wątek Elizy też był fajny, potoczył się nieco inaczej, niż myślałam, że będzie. Ale bardzo mi się podobał, bo ukazana była zmiana Elizy ;) Z rozkapryszonej bohaterki, jaką była na początku serii zmienia się w naprawdę dojrzałą osobę :D
Mara i Ryan - tu się nieco wkurzałam :P Uwielbiam ich razem, a tutaj niestety nie za dobrze było między nimi ;P
Ach, i świetne były w tej części akcje z Shannon xD Na początku myślałam, że ta dziewczyna będzie beznadziejna, ale okazała się całkiem fajna i zaradna xD
I niezłe było to z Anną i Kevinem ;)

Fajna była ta część :D

Aiwlys | 2013-01-22
Na półkach: Przeczytane, Na półce
Przeczytana: 2006 rok

Książka, którą sprezentowała mi moja matka chrzestna na urodziny. Szybko się czytało, prosta i łatwa w odbiorze.

Littleveronica | 2010-07-20

Ciekawa, jednak trochę bardziej "rozjechana" niż pozostałe części cyklu.

Kasia | 2011-08-08
Przeczytana: 07 sierpnia 2011

Super książka, idealna na wakacje!
Ps. Najbardziej lubię Jacqui :D

letsplaytennis | 2010-09-21
Na półkach: Ulubione, Przeczytane

Uwielbiam ten cykl. Po prostu uwielbiam też Melissę de la Cruz!

Calebornia | 2017-03-27
Agnieszka | 2016-08-21