Posłaniec Miłości Jan Paweł II

Wydawnictwo: Ad Oculos
83-602-2200-2
poezja
Ag2S

Książka zawiera przede wszystkim poezje, od "Tryptyku rzymskiego" po "Kamieniołom", ale również sentencje i cytaty z papieskich homilii. Wybór nie jest chronologiczną prezentacją utworów zmarłego Papieża, otwiera go ostatnie przesłanie, które Ojciec Święty przekazał wiernym na kilka dni przed śmiercią. Jak zawsze było to wezwanie do wzajemnej miłości, szacunku i tolerancji. Poza tym na końcu wyboru zostało zamieszczone kalendarium, które pozwala nam ponownie docenić niepowtarzalny życiorys i dokonania Jana Pawła II.

aniapl | 2012-10-05
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Wymienię