Wielka księga dzikich zwierząt

978-83-61048-28-2
zwierzęta, świat
albumy
Pistacia

Wielka księga dzikich zwierząt zabiera Was w podróż do pięćdziesięciu najpiękniejszych miejsc na świecie, gdzie króluje dzika przyroda. Szereg wspaniałych fotografii pozwala z bliska oglądać ten zachwycający świat, a james Parry przedstawia dokładne opisy najważniejszych gatunków, które żyją w każdym z wybranych miejsc, i opowiada o kwestiach związanych z długofalową ochroną tych cudów natury i ekosystemów, w jakich istnieją.

[opis wydawcy]

stoplamek | 2014-07-11