Klucz do szczęścia

Wydawnictwo: Pol-Nordica
Nøkkelen
przygoda, strach, miłość
Ettelea

Przypadkowo podsłuchaną rozmowę Katja bierze początkowo za radiowe słuchowisko kryminalne. Dopiero później dociera do niej sens usłyszanych słów. Jej szef wynajął jakichś ludzi, by zabili pilota, Jonasza Callenberga, i odebrali mu pewien klucz. Katja rusza na lotnisko, by ostrzec Jonasza. Robi to niechętnie, bowiem jest on jednym z tych mężczyzn, których Katja określa pogardliwym mianem "goryle". Jonasz uznaje Katję za przewrażliwioną pannę, szukającą łatwej przygody...

domka14 | 2014-07-08
Przeczytana: 08 lipca 2014

Ciekawe dialogi, pełne sarkazmu, pstryczków i uwag typu "gorylu, ośle". Historyjka dosyć przeciętna - Ona skrywa sekret, który skłonił ją do utworzenia wokół siebie muru - On stara się za wszelką cenę go zburzyć. Jednak mimo tej typowej historyjki książka mnie urzekła. Czym? Nie wiem, ale bardzo fajnie się ją czytało i polecam każdemu.

vendelin | 2011-05-27
Na półkach: Przeczytane, Romansidła

Cóż, nie lubię współzesnych romansideł, ale to jest jakieś... inne? Wprost uwielbiam utarczki słowne Katji i Jonasza ;) Polecam serdecznie.

dama_pik | 2014-02-02

Ciekawe opowiadanie z wątkami kryminalnymi i miłosnymi. Świetne dialogi głównych bohaterów. Szybko się czyta, książka dobra na jesienne i letnie wieczory. Polecam.

Irena | 2010-06-12

Opowieści 22