Nocne Maski

Cykl: Pięcioksiąg Cadderly'ego (tom 3) | Seria: Forgotten Realms
Wydawnictwo: ISA
Night Masks

Inne wydania

Cadderly przybywa do miasta Carradoon, by znaleźć wytchnienie, stwierdza jednak, że stał się obiektem zainteresowania tamtejszych asasynów - Nocnych Masek. Razem ze swoją przyjaciółką Danicą musi zdemaskować tę zbrodniczą organizację i położyć kres jej działalności. Jednocześnie młody kapłan zdobywa większą wiedzę, niżby sobie życzył.

źródło opisu: [Wydawnictwo ISA, 2004]

Łukasz | 2014-08-26
Przeczytana: 26 sierpnia 2014

Tą część można podzielić na dwie części. Pierwsze sto stron bardzo przypomina część pierwszą pięcioksiągu wieje tutaj straszliwą nudą, a ja osobiście odniosłem takie wrażenie jakbym czytał jeden wielki gniot. Powielające się schematy z poprzednich części są okropnie irytujące, reszta książki trzyma jakiś poziom, ale jest on bardzo niski. Po przeczytaniu trzech części mogę z całym przekonaniem stwierdzić, że poświęcenie czasu na ten cykl to jego strata.

Dreddenoth | 2015-06-08
Przeczytana: 02 czerwca 2015

Książka dobra wreszcie Caderly zaczyna być kapłanem, potężne czary banda zbirów assasynow, kult chaosu, i tajemnicy artefakt, wymieszane w dobry sposób tworzy nawet ciekawą całość.

Morte | 2016-10-29
Na półkach: Fantasy, Przeczytane

Najgorsza ze wszystkich pięciu

Haubert | 2016-08-02
Przeczytana: 02 sierpnia 2016

Początkowo słabo, następnie do samego końca wciąga.

aneheli | 2013-10-23
Przeczytana: 01 stycznia 1993

Czytałem dość dawno ale pamiętam że byłem pod wrażeniem

Ogólnie pięcioksiąg jest warty uwagi.

lukchmielus | 2011-04-06

Zdecydowanie najlepsza część sagi.

Malgalad | 2017-04-26
Belizaris | 2017-03-08