Dyskusje o książce Smoki letniego płomienia

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Książki o smokach
Dorzucę jeszcze cykl Draconis memoria Ryana -  Ogień przebudzenia Ogień przebudzenia,  Legion płomienia Legion płomienia i  Cesarstwo popiołów Cesarstwo popiołów
4 lata temu
Fantasy- błagam o pomoc.
"Świat Dysku" Pratchetta serdecznie polecam, ale raczej nie od początku - w moim osobistym odczuciu pierwsze tomy są znacznie słabsze od nieco późniejszych, jakbym zaczęła od "Koloru magii" to możliwe, że na tej jednej bym skończyła; zaczęłam od "Zbrojnych" i dzięki temu złapałam bakcyla, ale polecam raczej "Straż! Straż!", bo to pierwsza część podcyklu o Straży...
8 lata temu
wymienię/sprzedam (grudzień 2014)
| | | | | | | | | | | | każda po 10zł lub kilka razem to wtedy cena do uzgodnienia :) zainteresowanych proszę o wiadomość lub maila: poplawska.mail@gmail.com
9 lata temu
wymienię/sprzedam (IV kwartał 2014)
sprzedam/ wymienię:  Jezioro marzeń  Larista  Wściekła skóra  Córka dymu i kości  Dni krwi i światła gwiazd  Neva  Mroczny sekret  Błękitnokrwiści
Szukam książki FANTASY, przygoda, z MAPKĄ
 Tkacz iluzji Tkacz iluzji Tutaj co prawda nie ma raczej ani walki dobra ze złem, ani elfów, za to magia odgrywa istotną rolę. Mapkę także tam znajdziesz ;) No i niewątpliwym plusem są smoki, ciekawie i dość oryginalne przedstawione. EDIT Zupełnie wyleciało mi z głowy. Być może przypadnie Ci do gustu:  Fionavarski gobelin
9 lata temu
wymienię/sprzedam (IV kwartał 2013)
Wymienię:  Ognista  Niemożliwe  Mrok kwiatów  Pocałunek Nocy  Inne anioły  Siedem promieni  Płonący stos. Księga 1: Kielich wiatru. Krąg popiołów  Królowa Południa
10 lata temu
Pokazuje 6 z 7