Autohipnoza. Techniki i zastosowanie w życiu codziennym

Tłumaczenie: Joanna Płocińska
Wydawnictwo: Świat Książki
Selbsthypnoze
83-7227-134-8
autohipnoza
agasta

Autohipnoza czyli samodzielne zaprogramowywanie własnej podświadomości jest bliska autosugestii. Zdaniem autora, każdy z nas wielokrotnie znajdował się w stanie autohipnozy nie uświadamiając sobie tego. Nie jest to więc zadanie trudne do zrealizowania, trzeba jedynie znać metody by współpracować z samym sobą racjonalnie i skutecznie. Dzięki temu można pozbyć się kłopotliwych nałogów, nadwagi, lęków i fobii, złych przyzwyczajeń. Autor podaje wiele ćwiczeń i sposobów radzenia sobie z własnymi słabościami poprzez autohipnozę oraz przestrzega jak uniknąć jej negatywnych skutków.

zubow83 | 2017-07-20
bastkowy | 2016-04-19