Okładka książki Moc dobrych wibracji Gabrielle Bernstein
poradniki
Wydawnictwo Kobiece
2023-01-01
2023-01-01

Pozostając w klimacie rozwoju i pracy nad sobą mam dla Was kolejna polecajke z mojego ulubionego wydawnicta. Powstało już sporo poradników z tej serii i naprawdę daja bardzo dużo pomysłów.
Dzięki współpracy reklamowej z wydawnictwem @wydawnictwo.kobiece mogę Wam przybliżyć co w niej znajdziecie.

Moc dobrych wibracji

Co mi się podoba w tej książce to to że daje nam holistyczne rozwiązanie nurtujących nas problemów.
Dzięki pracy nad sobą i zdobywania praktyki w tym zakresie czlowek może uwolnic sie w końcu od musizmu i starych przekonań co wypada a czego nie robiąc cos wbrew własnej woli.
By móc iść dalej trzeba puścić to co kurczowo się trzymamy. Jeśli z nami zostanie jest dla nas jesli zniknie.. Nigdy nie bylo nam potrzebne.
Macie osoby w swoim otoczeniu które wręcz wysysają z was siły i chęci? Po to jest ta książka by zrozumieć wpływ naszego otoczenia na nas. Zrozumienie co albo kto blokuje możliwość pójścia dalej i bycia w końcu szczęśliwym.
Metoda która przedstawia autorka jest wygodna i lekka zarazem co daje szybkie efekty i człowiek przechodzi istna transformacje.
Jak uwolnic sie od zlych ludzi, od oceniania, zazdrości ktora jest jak plaga w obecnym świecie. Jak usunąć blokady z traum które siedzą w nas głęboko.
To jak i wiele innych ciekawych prawd i rad życiowych znajdziecie w tej milej niepozornej książce. Czytaliście może inne poradniki z fej serii wspierających książek?
Według mnie przydatna dla każdego kto chce coś zmienić w swoim życiu ale brak mu tego takiego wspierajacego poruszenia by moc iść dalej 🙌

Moc dobrych wibracji

Co mi się podoba w tej książce to to że daje nam...

Jak śpiewają "The Beatles" wszystko czego potrzebujesz to miłość - i to jest mottem przewodnim książki. Bo o miłość tutaj chodzi do siebie, bliźnich, przyrody, świata.
Książka koncentruje się na osądach, jako tym elemencie przez który przejawia się brak miłości. Osądzamy wszystko i wszystkich cały czas, a najbardziej siebie.
Nie wszystkie metody, jak radzić sobie z osądami przypadną wszystkim do gustu, ponieważ mamy EFT, medytację, modlitwę, ale mamy też zatrzymanie swoich myśli nie opowiadanie sobie historii tylko bycie tu i teraz. Autorka oczywiście radzi stosować wszystkie metody, jednak nawet wybór jednej i konsekwentne trzymanie się jej może spowodować, że odpuścimy i przestaniemy osądzać wszystkich i wszystko.

pełna recenzja na blogu: https://bezdrozaliteratury.pl/moc-dobrych-wibracji-bernstein-gabrielle-recenzja/

Nie wszystkie metody, jak radzić sobie z...

Na pewno zdarzyło Wam się kiedyś, i to zapewne nie raz, pochopnie ocenić czy niesłusznie skrytykować drugą osobę. 😑 Ba❗️ Z pewnością wystawilialiście też wielokrotnie takie krzywdzące osądy samym sobie. 😔 Ocenianianie często jest nieodłącznym elementem naszego życia, ale czy na pewno powinniśmy akceptować ten fakt❓️ Czy kryjące się głęboko w nas przekonania, chowane urazy i zazdrość, które często prowadzą do negatywnego postrzegania rzeczywistości, innych osób, a nawet siebie, powinny iść z nami przez życie❓️🤔 Odpowiedź brzmi - NIE❗️🙅‍♀️ Co jednak zrobić, aby wyzbyć się emocji uniemożliwiających szczęśliwe życie? Z pomocą przychodzi książka "Moc dobrych wibracji. Uwolnij się od oceniania i wykorzystaj mądrość duszy" Gabrielle Bernstein. 😊

Autorka książki jest twórczynią wielu bestsellerowych, cenionych poradników duchowych. 📚 W tym tytule prezentuje ona sześciostopniową praktykę, dzięki której możemy uwolnić się od ciągłego oceniania, chowania urazów, niepotrzebnej zazdrości czy lęków, na rzecz radosnej, pełnej spokoju, 😇 szczęśliwej egzystencji. ☺️ Ten pełen łatwej do stosowania na co dzień, praktycznej wiedzy poradnik jest w stanie nauczyć nas wybaczania sobie oraz innym, jak również tego, jak stawiać czoła bólowi i trudom codziennego życia. 💪

Osobiście uważam tę książkę za bardzo potrzebną i wartościową, a metody w niej zawarte godne wypróbowania. 👍 Myślę, że każdy, kto boryka się z wyżej wymienionymi problemami, powinien poświęcić chwilę na zapoznanie się z treścią tego poradnika i podjąć próbę wyeliminowania swoich ograniczeń, aby móc cieszyć się w końcu pełnią życia. 🥰 Bardzo możliwe, że nie każdy osiągnie oczekiwane rezultaty, ale na pewno każdy będzie mógł powiedzieć: "starałem się". Podejmiecie próbę❓️😊

Ta książka jest idealna dla fanów poradników, które mają zmienić nasze życie i nauczyć nas radości z niego. Ma pokazać nam jak poprawić siebie i postrzeganie świata poprzez nieosądzanie innych ludzi oraz siebie samych! Dostaniemy tu wiedzę zdobytą przez autorkę i przetestowaną na sobie samej, pokaże Wam ona jak w sześciu etapach pozbyć się zazdrości, potrzeby oceniania oraz jak radzić sobie z bólem. Książka poprzez teorię, historie z życia Bernstein po ćwiczenia do wykonania, pokaże Wam jak zmienić siebie, aby być szczęśliwym❗ Sądzę, że książka zyska wielu fanów, otworzy oczy na wiele kwestii, początkowo nawet mnie do siebie przekonała, jednak im dalej tym bardziej moje patrzenie na świat odbiegało od autorki i nie czułam potrzeby zmian o których mówi i nie do koca rozumiałam takie jej sugestie. Stąd stwierdzam, że jest ona mądra ale i kontrowersyjna…

WWW.BLONDERKA.PL

• Popularnonaukowe
  • Z polecenia do kupienia ...
  • Egzemplarz w prezencie od wydawnictwa
  • Samodzielne
  • Psychologia, poradniki
  • Do przeczytania - non - fiction

Dodaj cytat z książki Moc dobrych wibracji