Podcast od podstaw. Zbuduj zasięgi, markę i rozwiń biznes

Okładka książki Podcast od podstaw. Zbuduj zasięgi, markę i rozwiń biznes Wojciech Strózik
Okładka książki Podcast od podstaw. Zbuduj zasięgi, markę i rozwiń biznes
Wojciech Strózik Wydawnictwo: MT Biznes poradniki
poradniki
MT Biznes
2023-09-15
2023-09-15
podcast nowoczesne media jak zrobić podcast biznes marka osobista

📚 Książka "Podcast od podstaw" Wojciech Strózik
📗 Podcasty Autora przesłuchano już 2,5 miliona razy (wie o czym pisze 😀)
📗 Niesamowicie podobało mi się, że jest to kompleksowy poradnik krok po kroku w każdym temacie związanym z podcastem - od przygotowania mentalnego, przez wszystkie kwestie techniczne, w tym umieszczanie na platformach streamingowych aż po kwestie jak sobie radzić, gdy już osiągniemy sukces.
📗 Przed rozpoczęciem czytania książki, zadaję sobie pytanie "Czego się po niej spodziewam?" - Autor dał mi w tej książce dużo więcej niż oczekiwałem - rzadko się to zdarza.
📗 Wybierz tę książkę, jeśli potrzebujesz kompletnego, szczegółowego przewodnika od początkującego do Podcastera z zasięgami i marką osobistą krok po kroku.

Reszta recenzji: https://www.linkedin.com/posts/paweljaczewskipl_podcast-marketing-markaosobista-activity-7108410592943587328-Uv5A?utm_source=share&utm_medium=member_desktop
👤 Dla kogo: od początkującego do średniozaawansowanego+.

📚 Książka "Podcast od podstaw" Wojciech Strózik
📗 Podcasty Autora przesłuchano już 2,5 miliona razy (wie o czym pisze 😀)

Nie ma takiej książki na świecie, po przeczytaniu której staniesz się wybitnym podcasterem. Ale są takie, które pomogą dać dobry pierwszy krok, żeby się nim stać. I taka właśnie jest ta pozycja.
Autor przeprowadza czytelnika przez najważniejsze obszary produkcji własnego podcastu. Wskazuje przeszkody i wyzwania i podpowiada jak sobie z nimi poradzić.
Gdybym dostał w ręce tę książkę zanim nagrałem swój pierwszy podcast, na pewno byłby on dużo lepszej jakości :)

Gdybym dostał w ręce tę...

Książkę tą kupiłem będąc świeżo upieczonym podcasterem.
Zawarte w niej liczne porady obecnie wykorzystuję do szlifowania swojego podcastowego warsztatu.
Mi osobiście zależy, żeby z odcinka na odcinek być coraz lepszym i bardziej profesjonalnym.
Ta książka mi w tym z pewnością pomaga.
Praktyczne zastosowanie się do niektórych wskazówek, znacznie ułatwia i uprzyjemnia mi pracę.
Główną wartością jaką z niej wyciągam, jest czerpanie inspiracji i spora oszczędność czasu.
W lawinie informacji jakie możemy dziś znaleść w internecie, łatwo się pogubić. Tutaj dostajemy na tacy gotowe rozwiązania, które nie są nam prezentowane jako jedyne, najlepsze i niezbędne do odniesienia sukcesu, ale takie które sami możemy na sobie przetestować i wdrożyć je, albo po prostu odrzucić i spróbować czegoś innego. I do tego napisana zrozumiałym językiem bez zbędnych "ą,ę"
Podsumowując, dzięki tej książce czuję, że zrobiłem kolejny spory krok na przód.

Książkę tą kupiłem będąc świeżo upieczonym podcasterem.
Ta książka mi w tym z pewnością pomaga.

Książka wydana w idealnym momencie, gdy zaczynałam swój podcast. Wszystko opisane prostym językiem od A do Z, dużo podpowiedzi dla osób zupełnie początkujących. Polecam książkę każdemu, kto chce zacząć swoją przygodę z podcastami. Z książką Wojtka, pójdzie szybko, sprawnie i łatwo!

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Bardzo ciekawa pozycja dla podcasterów, którzy zaczynają przygodę z nagrywaniem własnego podcastu. Prosty język, dość kompletny opis praktycznie wszystkich obszarów związanych z prowadzeniem podcastu.

Bardziej szczegółowy opis zamieściłem na blogu:

Bardziej szczegółowy opis zamieściłem na blogu:

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Poradnik od doświadczonego podkastera. Doświadczonego nie tylko przez tworzenie własnych audycji, ale także przez pomaganie innym w tworzeniu ich podkastów. Nic tylko czytać i potem nagrywać.

z autorem rozmawiałem w podkaście ;-)

z autorem rozmawiałem w podkaście ;-)

Pokaż mimo tovideo - opinia

• Poradniki
  • .2023
  • Kultura/Popkultura i Media

Wojciech Strózik Podcast od podstaw. Zbuduj zasięgi, markę i rozwiń biznes Zobacz więcej