Połączyły nas nieudane narzeczeństwa

Okładka książki Połączyły nas nieudane narzeczeństwa Joanna Postój
Okładka książki Połączyły nas nieudane narzeczeństwa
Joanna Postój Wydawnictwo: Wydawnictwo Magia Słów literatura obyczajowa, romans
Wydawnictwo Magia Słów
2023-11-22
2023-11-22

Okładka książki Ta jedna noc Joanna Postój, D. S. Wojciechowska
Ta jedna noc Joanna Postój, D. S...
Okładka książki Skruszone serce Agnieszka Olszak, Joanna Postój
Skruszone serce Agnieszka Olszak, J...
Okładka książki Chcę Cię naprawić Agnieszka Olszak, Joanna Postój
Chcę Cię naprawić Agnieszka Olszak, J...

Świetnie się bawiłam przy tym opowiadaniu i chętnie przeczytałabym kontynuację!

Świetnie się bawiłam przy tym opowiadaniu i chętnie przeczytałabym kontynuację!

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Świąteczno-zimowe opowiadanie, które jest ewidentnie wstępem do dłuższej powieści. Zakończenie pozostawia niedosyt i chce się więcej, zaraz po zakończeniu czytania🙆

Znajdujemy tutaj jednocześnie romans biurowy, szczyptę świąt oraz jesiennego klimatu❤️
Ciekawe dialogi, dobrze wykreowani bohaterowie, którzy są intrygujący, a przede wszystkich tajemniczy i przystojny szef sprawiają, że nie da się odłożyć tej historii dopóki się jej nie przeczyta.

Lekkie, przyjemne pióro. Ciekawa historia więc czekam na kontynuację! :)

Lekkie, przyjemne pióro. Ciekawa historia więc czekam na kontynuację! :)

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Laura jest świeżo co po rozstaniu. Na dodatek ktoś przebił jej oponę w samochodzie. A gdy zjawia się na drugi dzień po niego z bratem, okazuje się, że samochodu nie ma. Na jaw wychodzi ze zajął się tym jej szef, który na dodatek zna się z jej bratem. I zostaje zaproszony na wspólny obiad w ramach podziękowania.
Obiad z szefem, brzmi nieco niezręcznie... Ale to dopiero początek wspólnych chwil z szefem. Laura dostaje zlecenie ważnego projektu, który musi realizować na nadgodzinach... z szefem. Czy będą to tylko nadgodziny? Czy ten projekt jest aż tak ważny?
No i co zrobi kobieta, gdy zjawi się jej były, prosząc o rozmowę?

Pytań jest jeszcze więcej, ponieważ autorka pozostawiła czytelnika w bardzo ważnym momencie...I nie wiadomo co będzie dalej🙈
Historia jest ciekawa, miejscami nie podobało mi się tylko słownictwo głównej bohaterki. Trochę mało tu Aleksa, byłego mężczyzny i w sumie zrobiło mi się go szkoda na końcu opowiadania. Czuję że chciał przekazać coś bardzo ważnego. Coś co odmieni jej życie.
Czuć przedświąteczny klimat.
Zachęcam do zapoznania się i wyrażenia swojej opini.
Dodam, że jest to romans biurowy🤩

Obiad z szefem, brzmi nieco niezręcznie... Ale to dopiero...

• Magia Słów
  • CHRISTMAS
  • Mojego autorstwa
  • Przeczytane#2

Dodaj cytat z książki Połączyły nas nieudane narzeczeństwa