Hiszpański brat

powieść historyczna
Kasia Nowosielska
2023-08-16
2023-08-16

Wspaniała, pasjonująca powieść Pani Kasi, którą przeczytałam jednym tchem. Wątek historyczny, obyczajowy i romantyczny wspaniale się uzupełniają. Powieść o miłości, realiach dzięwiętnastowiecznej Warszawy oraz Hiszpanii. Powieść o mocy przyjaźni, braterstwa, oddania oraz o trudnych realiach życia, w których przyszło żyć głównym bohaterom. Jest to powieść, którą warto przeczytać. Szczerze polecam i czekam na następną część. Na pewno kolejna powieść o losach bohaterów będzie tak wciągająca i piękna jak ta i zapewni wiele wzruszeń. Zachęcam do przeczytania jako polonista i przede wszystkim kobieta.

Książka bardzo wciągająca. Widać, że autorka książki przedstawiła postacie, mając na uwadze wątek psychologiczny, uwydatniła też konsekwencje jakie niesie za sobą brak milości, troski ze strony najblizszych, jest też wątek historyczny co ciekawe dotyczący nie tylko Polski, ale takze Hiszpanii. Pod kątem językowym książka także się spisuje. Czekam na kolejną część dalszych losów bohaterów Hiszpańskiego brata 😊

Wspaniała! Ach, dawno nie czytałam tak dobrej powieści historycznej! Postacie barwne, akcja niesamowicie wciągajaca, a hiszpański klimat czuć mocno z każdej strony też książki! Aż mi się zatęskniło za płw. Iberyjskim, a po skończonej lekturze przeżywałam małą żałobę, że już muszę rozstać się z tymi bohaterami. Czekam na kolejny tom, pani Kasiu!

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Wow! Co tu dużo pisać, powieść pochłonęła mnie doszczętnie, przeczytałem w dwa dni. Napisana pięknym językiem, wzrusza, bawi, pobudza zmysły i sprawia ze chce się do niej wracac. Jest tu wszystko, prawdziwa miłość. Historia Hiszpanii przedstawiona w bardzo przystępny i wartościowy sposób! Wartościowy opis relacji, przeżyć bohaterów. Bohaterowie nakreśleni w sposób kompletny.
Jedna z lepszych pozycji książkowych jaka wpadła ostatnio w moje ręce. Myśle ze niejedna Pani się zachwyci i zamknie książkę z mokrymi oczami po przeczytaniu. Skoro do mnie, jako mężczyzny tak mocno trafiła…. Polecam, kupiłem już kolejna w prezencie, obecnie mój egzemplarz czyta zona. Gratulacje Pani Kasiu, czekam na kolejną☺️

Cudowna.
Brak słów aby tą ksiazke opisać. Alicja poznaje tajemnice z przeszłości. Wychowywana w klasztorze bez ojca i matki boi się angażować w związki z mężczyznami. Jej celem jest zostanie lekarzem. Dowiaduje się przez przypadek z listów pisanych przez ojca, że ma brata którego nie pamięta, ostatni raz widziany był w Hiszpanii. Wraz z swoją służąca wyrusza na jego poszukiwania. Nie dość że odnajduje brata znajduje , również swoją miłość Gustava, który staje się jej mężem.
W książce jest bardzo fajnie ukazana ówczesna sytuacja polityczna Hiszpanii, konflikty jakie wówczas panowały w kraju.
Czyni to książkę jeszcze ciekawszą.
Pełna wrażeń, barw, emocji. Kolejna pozycja, która zaliczę do listy moich ulubionych książek.
Polecam

Cudowna.

Wspaniała książka, długo nie czytałam tak wciągającej i pełnej wrażeń książki.polecam z serca.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Książkę pochłonęłam w kilka dni, genialna historia trzymająca w napięciu nie mogłam oderwać się od czytania czekam na kolejna cześć historii Alicji i jej Brata!

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Cudowna książka. Napisana pięknym językiem, wciągająca tak, że nie można oderwać się od czytania. Czekam na kolejne z niecierpliwością 🙂

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Książka napisana pięknym językiem, dzięki barwnym opisom przenosi w inny świat. Bardzo polecam!

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Niesamowity jest sposób napisania tej książki. Emocje bohaterów są niezwykle prawdziwe i realne. Opisy krajobrazów, akcji, czytałam książkę praktycznie czułam na sobie ciepło hiszpańskiego słońca. Polecam.

• Ebook do kupienia
  • 400-600
  • Na uwadze
  • Czekam cierpliwie:)
  • Powieść historyczna

Dodaj cytat z książki Hiszpański brat