Magia Instagrama. Jak zdobyć milionowe zasięgi w 90 dni

Okładka książki Magia Instagrama. Jak zdobyć milionowe zasięgi w 90 dni Mirosław Skwarek
Okładka książki Magia Instagrama. Jak zdobyć milionowe zasięgi w 90 dni
Mirosław Skwarek Wydawnictwo: Onepress poradniki
poradniki
Onepress
2023-06-20
2023-06-20

Czy wy też macie wrażenie, że Instagram już dawno przegonił Facebooka? Około 9 milionów Polaków w różnym stopniu korzysta z aplikacji, publikując własne treści. Hashtagi zawładnęły naszym stylem życia, sposobem myślenia i kreowania wizerunku. Żyjemy wpatrzeni w piękne zdjęcia, mimo że znamy opcje nakładania filtrów oraz wystarczą nam krótkie opisy. Chłoniemy treści bez zaangażowania i głębszych przemyśleń. Wszystko musi być szybkie i krótkie, bo czasu mamy przecież coraz mniej. „Magia Instagrama” to praktyczny poradnik jak zdobywać zasięgi, docierać do rzeszy odbiorców i promować własną markę oraz wizerunek. Mirosław Skwarek specjalista w dziedzinie perswazyjnych technik sprzedaży zabiera nas w podróż po kulisach działania aplikacji, technik rozwijania zasięgów oraz relacji między użytkownikami. Książka napisana jest w sposób zadaniowy. Pokazuje jak krok po kroku ulepszać profil oraz poprawić to, co uniemożliwia nam dotarcie do nowych odbiorców. Warto przeczytać i warto wiedzieć.

Mam problem z tą książką.
Po pierwsze - powinna mieć tytuł "Fenomen rolek", bo autor skupia się głównie na tej formie publikacji i wielokrotnie (!) podkreśla, że to dzięki rolkom odniósł sukces i zarabia miliony na Instagramie.
Po drugie - znalazłam w niej kilka praktycznych wskazówek, ale drażnił mnie coachingowy styl autora ("Ty też możesz generować milionowe zasięgi na Insta!").
Po trzecie - korekta (przede wszystkim powtórzenia i literówki). Panie Mirosławie, copyright to nie to samo co copywriting.
Zapewne zostawię sobie tę pozycję na półce, bo pracuję na co dzień z mediami społecznościowymi i może kiedyś mi się przyda. Z mojego doświadczenia wynika, że pewne działania (takie jak systematyczność, tematyka interesująca szerokie grono odbiorców) rzeczywiście podnoszą zasięgi. Jednak w świecie skomplikowanych algorytmów i dużej konkurencji często liczy się po prostu szczęście.

Mam problem z tą książką.

Instagram, jedna z najszybciej rozwijających się sieci społecznościowych, umożliwia prezentację produktów i historii w celu stworzenia społeczności fanów i klientów. Co najważniejsze, jest to najskuteczniejsza platforma budowania marki dla każdego rodzaju biznesu.

Ponad 40% ludzi lepiej reaguje na informacje wizualne niż na tekst.

Zdjęcia są równe tysiącowi słów, a Instagram jest platformą, która przekłada to twierdzenie na rzeczywistość. Dlatego ważne jest, aby stworzyć post na Instagramie, który przyciągnie uwagę odbiorców. W rzeczywistości treści wizualne to świetny sposób na budowanie relacji z klientami. Zapewnia różnorodne możliwości i korzyści, dlatego eksperci zalecają go jako podstawę każdej cyfrowej kampanii marketingowej.

Jeśli jeszcze nie działasz na Instagramie, tracisz bardzo dobrą okazję w mediach społecznościowych do poprawy wizerunku swojej marki. Nie przegap szansy na stworzenie swojej marki i udostępnienie jej społeczności na Instagramie.

Skoro chcesz dowiedzieć się, jak efektywnie korzystać z Instagrama polecamy Magię Instagrama Mirosława Skwarka, specjalisty w dziedzinie perswazyjnych technik sprzedaży. Dzięki niej dowiesz się wszystkiego, co powinieneś wiedzieć o Instagramie!

Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz przygodę z marketingiem na Instagramie, czy już prowadzisz kampanię, ta książka ma na celu objaśnienie marketingu w mediach społecznościowych i nauczenie Cię krok po kroku zasad, strategii, taktyk i wskazówek, dzięki którym Instagram będzie pracował dla Twojej firmy. Z tej książki dowiesz się wszystkiego o korzyściach płynących z marketingu w mediach społecznościowych.

Zarówno nowi jak i doświadczeni użytkownicy posiądą wiedzę na temat tego, jak zdobywać milionowe zasięgi w zaledwie 90 dni. Z tego podręcznika dowiesz się jak publikować posty w swoich kanałach, tworzyć rolki i relacje, transmitować i oglądać wideo na żywo oraz wiele więcej. Ten przydatny przewodnik opisuje jak skonfigurować konto na Instagramie, aby przyciągnąć więcej obserwujących.

Autor, Mirosław Skwarek, rozprawia się z mitami na temat Instagrama. Książka rozpoczyna się od podstaw, wyjaśniając, dlaczego Instagram stał się tak ważnym medium społecznościowym. Zaznaczono, że Instagram to nie tylko miejsce na wrzucanie zdjęć, ale platforma, na której można budować i rozwijać swoją markę.

To doskonały przewodnik zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych użytkowników mediów społecznościowych, którzy potrzebują przewodnika na temat konfigurowania Instagrama, poszerzania grona odbiorców i robienia więcej innych rzeczy w tej aplikacji. Niezależnie od tego, czy chcesz rozwijać swoją markę osobistą, budować firmę, czy szybko rozwijać niszowe konta na Instagramie, ten praktyczny przewodnik pokaże Ci dokładnie, jak w mgnieniu oka przejść od 0 do zaangażowanych i odpowiednich obserwujących.

Ten podręcznik przeprowadzi Cię przez etapy zakładania konta, praktyczne metody zarabiania, z których możesz skorzystać oraz jak zintegrować platformę mediów społecznościowych z pełnym podejściem marketingowym. Dzięki 14 podsekcjom rozdziałów i poprawkom w całej książce pokazano, jak wykorzystać wszystkie nowe funkcje, w tym statystyki, posty z możliwością zakupu, relacje i reklamy na Instagramie. Autor omawia, jak skutecznie korzystać z hashtagów, linków w bio oraz innych narzędzi dostępnych na Instagramie. Dowiesz się jak działają algorytmy Instagrama i tajniki ich wykorzystania, poprzez podkreślenie twojego profilu.

Najważniejszym elementem tej książki jest to, że sukces na Instagramie wymaga zaangażowania i systematyczności, ale jest możliwy dla każdego. Skwarek uważa, że nie trzeba być celebrytą, aby uzyskać dostęp do spektakularnych wyników. Dzięki praktycznym poradom i przykładom innych użytkowników Instagrama, czytelnik uczy się jak korzystać z Instagrama i osiągać zaskakujące wyniki. Magia Instagrama: Jak zdobyć milionowe zasięgi w 90 dni to pozycja obowiązkowa dla każdego, kto marzy o większym sukcesie na Instagramie. To nie tylko książka o zwiększeniu liczby obserwujących, ale także o stworzeniu osobistej marki i osiąganiu ogromnych zasięgów na tym elastycznym medium społecznościowym.

Buduj swój biznes na Instagramie – najgorętszej obecnie platformie mediów społecznościowych Podczas gdy popularność innych serwisów społecznościowych spada, Instagram cieszy się większą popularnością niż kiedykolwiek – i nic nie wskazuje na to, aby w najbliższym czasie miało się to zakończyć.

Ponad 40% ludzi lepiej reaguje na informacje wizualne niż na tekst.

Zdjęcia są równe tysiącowi słów, a...

Cześć!🥰🌼
Dzisiaj przychodzę do Was z recenzją ksiązki „Magia Instagrama. Jak zdobyć milionowe zasięgi w 90 dni”, która wyjawia najbardziej skrywane sekrety Instagrama! To idealna pozycja dla każdego kto chce rozwijać swoje konto. Autor książki Mirosław Skwarek, jest specjalistą w dziedzinie Social Media. Niedawno recenzowałam dla Was książkę o rozwijaniu TikToka również od tego samego autora, więc gdy dowiedziałam się że wydaje także poradnik o Instagramie wiedziałam że muszę ją przeczytać...

... i jestem naprawdę zadowolona!🧡 W książce znalazłam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania:

jak technicznie skonfigurować konto?
dlaczego rolki mają większe zasięgi?
gdzie czerpać inspiracje na nowe posty?
jak pracować z hasztagami?
i co z tym tajemniczym algorytmem?

Polecam każdej osobie zainteresowanej udoskonalaniem swojego Instagrama. Książka napisana jest przyjemnym językiem, w zrozumiały sposób, jest także dużo zdjęć. W poradniku znajdziemy informacje zarówno dla początkujących ale i wyjadacze Instagramowi na pewno znajdą tam wskazówki o których nie mieli pojęcia! Z tego typu poradników oprócz konkretnych wskazówek lubię także czerpać inspirację i motywację do działania.🥰🌼

Książę otrzymałam od @wydawnictwo_onepress

#magiainstagrama #książka #mirosławskowronek #recenzja #recenzjaksiazki #instagram #książki #bookstagrampolska #bookstagram #czytam #czytambolubie #instagramtriki #poradyinstagram #zasiegi #book #czytambolubie #instagood #trend #trendy

Cześć!🥰🌼

Dzień dobry, Kochani 💙🐝

#współpracabarterowa

„Jeśli tylko zamienić marzenia na plany - wszystko staje się możliwe" 🌟
Mam do Ciebie dziś kilka pytań: chcesz się stać social media ninja albo Instagram ninja? Marzy Ci się, aby docierać do wielu osób i zbudować w tej przestrzeni internetowej kontent? Wierzysz, że Instagram stanie się Twoim narzędziem pracy? Jeżeli odpowiedzi na zadane pytania są twierdzące wiedz, że powinnaś/powinieneś aktualizować i poszerzać swoją wiedzę w tym zakresie, ponieważ nic samo do Ciebie nie przyjdzie. Trendy i moda się zmieniają, więc trzeba za nimi podążać.

Tytuł: „Magia Instagrama. Jak zdobyć milionowe zasięgi w 90 dni"
Autor: @miroslawskwarek
Wydawnictwo: @wydawnictwo_onepress
Moja ocena: 8/10

Przyznam, że ja sceptycznie podchodzę do tego rodzaju poradników, bo wychodzę z założenia, że to, iż coś się u kogoś sprawdziło, wcale nie oznacza, że mnie również przyniesie sukces. Niemniej jednak, zawsze uczę się od innych, mądrzejszych, mających wiedzę i doświadczenie osób. Nauczyłam się, że to popłaca. Czerpię od nich inspirację, motywację i dobrą energię. Dlatego też z zapałem sięgnęłam po tę pozycję.
Publikację, którą Wam przedstawiam można uznać za pewnego rodzaju kompendium wiedzy o Instagramie. Autor w zrozumiały sposób tłumaczy i wyjaśnia mechanizmy związane z tym medium. Z książki dowiesz się m.in. o algorytmach, rolkach, zdjęciu profilowym, linku w bio, hasztagach, reelsach, postach, zasięgach i wielu innych ważnych kwestiach związanych z Instagramem. Możesz zyskać wiedzę skąd brać pomysły na posty czy rolki, czym jest bańka niszy, co zrobić, aby odbiorcy komentowali nasze treści. Autor opisuje też narzędzia Instagrama pomagające zwiększyć zasięgi i porusza różne zagadnienia związane z mediami społecznościowymi.
Lektura dała mi pole do refleksji i działania. O niektórych informacjach, o których pisze @miroslawskwarek wiedziałam, ale na inne kwestie otwarłam umysł. Autor podrzucił mi godne rozważenia pomysły, a sam jest Ekspertem w tej dziedzinie, bo zbudował imponujące imperium. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, co za mechanizm kryje się pod założeniem, „że trawa jest bardziej zielona tam, gdzie nas nie ma" przeczytaj!

Dzień dobry, Kochani 💙🐝

#współpracabarterowa

„Jeśli tylko zamienić marzenia na plany - wszystko staje się możliwe" 🌟

Ogólnie bardzo dobra książka! Mnóstwo wskazówek, zaczynając od podstaw kończąc na inspiracjach.
Ale ogólnie całą książkę mamy wałkowany w głównej mierze jeden temat, nowość na "R" :D
Dla osób prowadzących swoje biznesy lub sprzedających coś polecam serdecznie :)

Dla osób prowadzących swoje biznesy lub sprzedających coś polecam serdecznie :)

Czy macie czasami wrażenie, że robicie wszystko aby zwiększyć swoje zasięgi postów, a i tak coś nie wychodzi i nie wiecie co?
Książka „Magia Instagrama. Jak zdobyć milionowe zasięgi w 90 dni” to poradnik, który pozwala lepiej zrozumieć algorytm Instagrama, a przez to zwiększyć swoje zasięgi.
Autorem książki jest Mirosław Skwarek, który jest specjalistą w dziedzinie technik sprzedaży.
W swojej książce zdradza nam:
• jak skonfigurować konto na Instagramie by przyciągało więcej obserwujących,
• skąd brać pomysły na milionowe rolki i posty
• osiem narzędzi Instagrama, które pomogą w zwiększeniu zasięgu,
• co warto wiedzieć o hashtagach,
• czym jest tzw. bańka niszy,
• co zrobić, żeby odbiorcy pisali więcej komentarzy.
Książka podpowiedziała mi wiele ciekawych rozwiązań dla mojego profilu. Napisana jest łatwym językiem, czasami nawet zabawnym, który trafia do czytelnika. Jej układ jest bardzo przejrzysty i można czytać od pierwszej do ostatniej strony albo czytać te rozdziały, które nas najbardziej interesują. Myślę jednak, że aby zrozumieć czym jest i co może nam dam Instagram warto ją przeczytać w całości.
Jeśli prowadzicie swoje konta regularnie i marzycie o tym by zdobywać coraz więcej obserwujących, zwiększyć swoje zasięgi i zaangażowanie odbiorców pod postami to bardzo polecam „Magia Instagrama. Jak zdobyć milionowe zasięgi w 90 dni”.
@wydawnictwo_onepress

Jak zdobyć milionowe zasięgi w 90 dni? Czy to w ogóle możliwe?
Książka "Magia Instagrama" to taki przewodnik po Instagramie. Omawia zarówno sprawy typowo techniczne, jak i "psychologiczne".
Autor omawia m.in.różnice między zdjęciami, a reelsami oraz podpowiada, co zrobić, by osiągnąć większe wyniki wiedząc kiedy, z której opcji skorzystać. Oczywiście znalazło się także trochę informacji o stories.
W książce znajdziemy oczywiste oczywistości, ale jest trochę ciekawostek o których nie miałam pojęcia. No i zgadzam się z autorem, że kluczem nie jest trzymanie się "stylu feedu". Zresztą sama przekonałam się, że często to jedynie ogranicza, a o dziwo spontaniczne posty, które "wyłamywały się z ram" osiągały świetne wyniki.
Wracając do pytania ze wstępu: Na pewno nie w każdej branży da się osiągnąć milionowe zasięgi, ale rady zawarte w książce z pewnością wpłyną na zwiększenie wyników. Sama mam trochę pomysłów, które przyszły mi do głowy w trakcie lektury.
Myślę, że warto przeczytać "Magię Instagrama" nawet jeśli z instagramem już trochę się znamy.

Jak zdobyć milionowe zasięgi w 90 dni? Czy to w ogóle możliwe?

• Samodzielne
  • Poradniki