WILK

2023-06-29
2023-06-29
fantasy romans wilkołak

🐺🌕❤️

„— K... kim jesteś?— zapytam drżącym głosem”.
Elizabeth, po zdanej maturze jedzie do domku w lesie swojej babci, żeby odpocząć po ciężkich miesiącach. Dziewczyna, przechadzając się, któregoś dnia natrafia na wilka, który odwiedza ją w snach. Na dodatek później w bibliotece spotyka swoją przyjaciółkę z dawnych lat. Czy te wydarzenia mogą być zbiegiem okoliczności... Czy takie przypadki istnieją?
„— Przestańcie tak mówić. Sprawiacie, że jeszcze bardziej zaczynam się bać — dodałam marudnym głosem”.
Od pierwszych stron bardzo polubiłam główną bohaterkę, iż bardzo przypadł mi do gustu jej charakter. Lizz wielokrotnie pokaże, że nie jest typem bohaterki, która jest krucha, jak porcelanowa lalka, jest silna i odważna, a jej bliscy powinni się cieszyć, że mają ją w swoim otoczeniu. Jeśli chodzi o Nathana, jego zachowanie w stosunku do Elizabeth było władcze i opiekuńcze, z tego powodu, że był uparty i zdeterminowany, iż chciał ją zdobyć. A wiecie, że mężczyźni w jego stylu łatwo nie dopuszczają. Nie będę wam mówić o fabule, bo obawiam się, że bym musiała coś zdradzić, więc tego nie zrobię.
„— Co masz na myśli?

— Łudząco przypomina ten, który wiele razy widziałem w księgach. Musiałem sprawdzić, czy to ten sam. Skąd go masz?

— Babcia mi go dała. Mówiłam ci przecież

— Nie wiem, skąd go miała, ale nie powinien się u niej znaleźć”.
Wilk to świetny debiut Weroniki Jeziorek, który sprawił, że wciągnął mnie od samego początku, bo nie mogłam się oderwać od tej historii. Las, wilki, tajemnice i domek babci w głębi lasu dało tej książce fantastyczny klimat, a wilczki sprawiły, że czułam się, jak Zaczarowanym Lesie.

#Wilk#debiut#Wilki#zmiennokształtni#wilkołaki#przemiana#sparowowanie#pełnia#przeznaczeni#wpojenie#więźmate#alfa#luna#stado#wataha#rodzeństwo#miłość#wojna#niebezpieczeństwo#tajemnica#wisiorek,któryniejesttylkozwykłymwisiorkiem#przyjaźń#przeznaczony#przeznaczona#fantasy#romans

🐺🌕❤️

„— K... kim jesteś?— zapytam drżącym głosem”.

Super, lekka książka. Idealna na wakacje. Jeśli ktoś lubisz romanse i motywy z zmiennokształtnymi na pewno się spodoba 😊

• W planach ebook