Wakacyjne love story

Okładka książki Wakacyjne love story Dominika Szrejder
Okładka książki Wakacyjne love story
Dominika Szrejder Wydawnictwo: Dominika Szrejder - self-publisher literatura obyczajowa, romans
Wakacyjne love story
Dominika Szrejder - self-publisher
2023-06-15
2023-06-15
wakacje romans różnica wieku macieżyństwo samotność portal randkowy

Czy kiedykolwiek korzystaliście z aplikacji randkowych?

Ja nigdy, a to dlatego, że kiedyś ich po prostu nie było 🤣 Bohaterów których chcem wam przedstawić postanowili spróbować znaleźć szczęście właśnie przez taką aplikację.

Ania jest studentka Filologii Polskiej, lubi imprezy ze znajomymi, ostatnia taka impreza okazuje się brzemienna w skutkach a współodpowiedzialny nie poczuwa się do obowiązku....

Kamil jest trzydziestoparoletnim właścicielem firmy transportowej i do tej pory nie miał szczęścia w miłości, ostatnia dziewczyna zostawiła go dla kolegi z pracy. Teraz mężczyzna próbuje szczęścia w aplikacji "My dwoje"
Czy mężczyzna będzie miał szczęście i czy poznana przez aplikację Ania będzie tą jedyną?
Czy Ania powiedziała całą prawdę Kamilowi o sobie?
Czy może jeszcze jakieś przeciwności będą stały im na drodze do szczęścia?
A może to będzie tylko wakacyjne love story?
Tego wszystkiego dowiecie się sięgając po tą historię.
Czytało mi się ją bardzo przyjemnie i szybciutko bo historyjka liczy sobie 66 stron idealna na przerwę w pracy 😉 przy kawce bądź herbatce 🥰
Dziękuję autorce za zaufanie i możliwość przeczytania tej historii i jej zrecenzowania. Ale liczę na ciąg dalszy, no bo kurczę tak się nie robi 😈 nie kończy się w takim momencie 😈 @dosia_nie_taka_samosia 😈😈

Czy kiedykolwiek korzystaliście z aplikacji randkowych?

Historia Ani i Kamila.
Ona właśnie dowiaduje się, że jest w ciąży z przypadkowo poznanym facetem.
On dostaje kopa od dziewczyny, której miał zamiar się oświadczyć.

Oboje postanawiają spróbować szczęścia i znaleźć miłość w internecie.
Tam się się poznają.

Co dalej?

Tego musicie się dowiedzieć z książki.

Książka napisana lekkim, prostym językiem. Historia wciąga od pierwszej strony.
Jest tylko jedna wada tej pozycji. Jest zbyt krótka.
Czytając miałam ogromny niedosyt, że pewne sceny nie są mocniej rozbudowane, że wszystko dzieje się zbyt szybko i tak naprawdę nim się obejrzałam skończyłam czytać.

Polecam jednak bo to naprawdę ciekawa historia, w sam raz na popołudniowe posiedzenie przy kawie.

Historia Ani i Kamila.
Ona właśnie dowiaduje się, że jest w ciąży z przypadkowo poznanym facetem.
On dostaje kopa od dziewczyny, której miał zamiar się oświadczyć.

Oboje postanawiają spróbować szczęścia i znaleźć miłość w internecie.
Tam się się poznają.

Co dalej?

Tego musicie się dowiedzieć z książki.

Książka napisana lekkim, prostym językiem. Historia wciąga od...

hciałabym przedstawić wam opowiadanie autorstwa Dominiki Szrejder „Wakacyjne Love Story”.
Ania jest młodą i śliczną studentką, która przez chwilę zapomnienia na wakacyjnym wyjeździe ponosi tego konsekwencje i zachodzi w ciążę. Niestety ojciec dziecka nie jest nimi zainteresowany. Ania wpada na pomysł założenia konta na portalu randkowym, aby znaleźć partnera i ojca dla swojego nienarodzonego dziecka. Tam poznaje Kamila. Jest to 37-letni facet po kilku nieudanych związkach, dopiero rozstał się z dziewczyną i postanawia iść za ciosem i również umieszcza swój profil na portalu randkowym. Czy możliwe, że między nimi zaiskrzy? Czy Kamil zaakceptuje ciąże Ani? Czy to będzie tylko wakacyjne love story?
Z racji tego, że jest to opowiadanie, czyta się szybko i lekko, a akcja dzieje się dość szybko. Ponieważ kocham morze, podoba mi się również nadmorski klimat tej historii. Mam problem z głównymi bohaterami, ponieważ nie byłam ich w stanie dobrze poznać, dlatego miałam problem z przywiązaniem się do nich, a główną bohaterką odebrałam jako dość płytką. Autorka spokojnie mogłaby rozwinąć to opowiadanie w powieść, zwłaszcza że serwuje nam zaskakujące zakończenie, które moim zdaniem pozostaje otwarte na poszerzenie tej historii. Jeśli nie lubicie przydługi powieści i wolicie, krótkie historie z szybką akcją to opowiadanie jest dla was.
Bardzo dziękuje autorce @dosia_nie_taka_ samosi dziękuję za zaufanie i egzemplarz e-booka do recenzji.

Ania, młoda studentka, właśnie dowiedziała się ze jest w ciąży. Na jednej z zakrapianych imprez przespała się z nieznajomym i wyszło jak wyszło.
Kamil, prawie 40 letni facet, właśnie rozstał się ze swoją partnerką. Niewiele myśląc odpala aplikacje randkowa i znajduje na niej Ją - naszą Annę. Zaczynają się spotykać.
Jak się potoczą Ich losy?
Czy Ania znajdzie ojca dziecka?

Opowiadanie krótkie, wprost na dłuższa podróż lub spokojny letni wieczór. Fabuła aż się prosi o rozpisanie na dłuższą formę. Akcja leci szybko i czytelnik ani się obejrzy a tu już koniec. Pojawiające się wątki różnicy wieku, związku z rozsądku, tajemnic, złego traktowania dodają smaku historii.

Do głowy mi przychodzi jedno zdanie „nie buduje się związku na kłamstwie” i tego się trzymajmy.

Jak się potoczą Ich losy?
Czy Ania znajdzie ojca...

Podobało mi się opowiadanie autorki oraz bohaterowie. Przyznam, że wyczułam w nim nutkę ironi przykład: "czyż nie tak postąpiłby prawdziwy mężczyzna?", i wiele podobnych. Mam tam wrażenie, że chciała niejako przedstawić prawdziwą osobowość kobiety, która nie miała szczęścia w życiu i musi sama wychowywać dziecko. Ale wiecie co? Śmiałam się, bo w większości przypadków tak właśnie jest. 😂

„Wakacyjne love story” to krótkie opowiadanie idealne na wakacyjną podróż pociągiem, czy chwilę relaksu na leżaku. Akcja jest szybka, a fabuła mało rozwinięta, przez co niezbyt udaje nam się poznać głównych bohaterów. Mimo to czyta się szybko i przyjemnie.
Głównymi bohaterami jest Ania, młoda studentka, która właśnie dowiedziała się, że jest w ciąży, oraz Kamil – dojrzały mężczyzna świeżo po rozstaniu z marzeniami o prawdziwym i głębokim uczuciu. Dla obu bohaterów nie jest to najkorzystniejszy czas na miłość, mimo to ich drogi się łączą za sprawą portalu randkowego. Choć relacja początkowo nie jest stuprocentowo szczera i czysta, to jednak przeradza się w coś, co może skończyć się prawdziwym happy endem. Oczywiście, jeśli kłamstwa nie wyjdą na jaw i miłość okaże się od nich silniejsza.
Opowiadanie chociaż niepozorne, to pokazuje, że w życiu czasami złe chwile potrzebne są po to, by spotkać szczęście i tę właściwą osobę na swojej drodze. Miłość tu jest nieoczekiwana, rodząca się niestety wśród kłamstw i niedomówień. Rozdziały z perspektywy Karoliny doskonale pokazują jak łatwo można stracić w życiu coś cennego, wcześniej niedocenianego, jedynie goniąc za fantazjami i porywami chwili.
W opowiadaniu pojawiają się wątki problemów rodzinnych, braku miłości w dzieciństwie, co w pewnym stopniu wpłynęło na dorosłych bohaterów.
Związek z rozsądku, różnica wieku, tajemnice i kłamstwa, sami zobaczcie, czy bohaterów czeka miłość i szczęśliwe zakończenie.
„Wakacyjne love story” to opowiadanie w mocno Wattpadowym stylu i z zaskakującym zakończeniem.

Po więcej o tej i innych książkach zapraszam na mojego bookstagrama. 👇

RECENZJA

💙 "WAKACYJNE LOVE STORY"🩵

AUTOR: Dominika Szrejder - strona autorska
@dosia_nie_taka_samosia

– O cholibka – zagryzłam górną wargę, po tym jak zobaczyłam zdjęcie mężczyzny. Złocista karnacja, krótkie blond włosy gładko zaczesane do tyłu i oczy o barwie oceanu.
– Co za obezwładniające spojrzenie – mruknęłam z niedowierzeniem.
Wyglądał jak ciasteczko i to takie z górnej półki.

"Wakacyjne Love Story" to ciekawe, klimatyczne opowiadanie o poszukiwaniu miłości, źle podjętych decyzjach i rodzącym się uczuciu. Będzie, szybko, zaskakująco i wakacyjne.
Zostajemy wciągnięci w pełną emocji historię, którą pochłonęłam z prędkością światła.
Idealne do herbatki i ciasteczka w niedzielne popołudnie.
Zakończenie, które prosi się o dokończenie historii, ponieważ końcówka była niebywale zaskakująca.
Autorka ma lekki i przyjemny styl, dzięki czemu spędziłam z nią wyjątkowo miło czas.

Opowiadanie napisane jest z perspektywy głównych bohaterów Kamila, Ani i Karoliny, dzięki temu możemy poznać ich bliżej, zobaczyć ich emocje.

Bohaterowie dobrze wykreowani, różnorodni.
Kamil ma za sobą kilka nieudanych związków i wierzy, że spotka miłość swojego życia.
Ania studentka filologii polskiej, która będzie musiała zmierzyć z samotnym macierzyństwem. Zagubiona, popełnia masę błędów. Widać jej dużą zmianę.

"Zbudowałam też wokół siebie szczelną barierę, którą on z czasem zburzył, siłą wdzierając się do mojego serca. Kochałam tego mężczyznę na swój własny sposób."

"Wakacyjne Love Story" to historia Kamila i Ani.
Kamil miał plany względem swojej przyszłości i partnerki, jednak wszystko się wali gdy, jego ukochana Karolina porzuca go dla innego. Zdesperowany zakłada konto na portalu randkowym, gdzie poznaje dużo młodszą od siebie Anię.
Ania to studentka, której życie wywinęło psikusa i musi zmierzyć się z konsekwencjami swoich beztroskich poczynań.
Ania i Kamila bardzo szybko znajdują wspólny język.
Jest, jeszcze była Kamila, która boleśnie przekona się, że źle ulokowała jednak uczucia i odejście od Kamila było błędem.

-Czy Ania i Kamil mają szansę stworzyć coś wyjątkowego?
-Czy znajdą szczęście?
-Czy Karolina dobrze zrobiła, odchodząc od Kamila?

Dziękuję autorce za egzemplarz do recenzji w formie e-booka.

RECENZJA

💙 "WAKACYJNE LOVE STORY"🩵

AUTOR: Dominika Szrejder - strona autorska
@dosia_nie_taka_samosia

– Co za obezwładniające spojrzenie – mruknęłam z niedowierzeniem.
Wyglądał jak ciasteczko i to takie...

💔 RECENZJA PRZEDPREMIEROWA 💔

Dominika Szrejder "Wakacyjne Love story"

Kamil sądził ze znalazł kobietę z którą spędzi resztę życia i założy rodzinę, niestety bardzo się pomylił. Skrzywdzony, zawiedziony i samotny zakłada konto na profilu randkowym gdzie poznaje Anię. Ania to młoda studenta której życie niespodziewanie wywróciło się do góry nogami. Dziewczyna wie że musi stawić czoła konsekwencjom swoich pochopnych czynów ale ma też nadzieję że znajdzie kogoś kto jej w tym pomoże ofiarując miłość i wsparcie. Kilka zdań w internecie zmiana się w relację która szybko nabiera tempa, czy te dwie skrzywdzone dusze odnajdą szczęście? Czy skrywane tajemnice skomplikują wszystko jeszcze bardziej?

"Wakacyjne Love story" to opowiadanie o dwójce ludzi szukających szczęścia. Choć są na różnych etapach życiowych to połączyła ich silna więź która niestety zostanie wystawiona na próbę. Kochani to lekka i przyjemna historia której akcja mknie jak szalona i choć ma zaledwie 66 stron to znajdziemy tu zawód miłosny, ciążę, rodzące się uczucia i niespodziewane powroty. To wszystko daje historię która może być zapowiedzią do świetnej pełnowymiarowej książki na co zresztą liczę bo tak szokującego zakończenia niemożna zostawić bez kontynuacji. Podsumowując to naprawdę ciekawe i wciągającej opowiadanie które serdecznie wam polecam.

💔 RECENZJA PRZEDPREMIEROWA 💔

Dominika Szrejder "Wakacyjne Love story"

Ania i Kamil. Dwoje ludzi, którzy są na różnych etapach życia, lecz łączy ich jedno. Pragnie miłości. Na skutek nieprzewidzianych okoliczności losowych obydwoje poszukują miłości na portalu randkowym.

Krótkie opowiadanie idealne na letnie popołudnie, bo historia jest o szukaniu czegoś co jest najważniejsze w życiu człowieka, czyli znalezienia miłości. Uczucie można znaleźć wszędzie, jedni znajdują je w pracy inni poprzez znajomych, ale są osoby, które są otwarte na znajomość internetowe, ale cel jest jeden znaleźć drugą połówkę.

Autorka przedstawia nam szaloną historię Ani i Kamila, która juz od pierwszych stron dzieje się w zawrotnym tempie, ale na ok. 60 stronach udało się zmieścić ciekawą opowieść o miłości. Choć przyznam się szczerze, że z chęcią poznałabym bardziej rozbudowaną wersję, a szczególnie bo tym co Autorka zafundowała nam na zakończenie.

Recenzja przedpremierowa ❤️

Jeśli lubicie krótkie historie, które spokojnie można przeczytać przy filiżance kawy, to Wakacyjne Love Story będzie dla was idealną pozycją.
Cała historia ma 66 stron, więc czyta się ją bardzo szybko. Wciąga nas od samego początku, choć muszę przyznać, że jak dla mnie wszystko rozwijało się w zbyt szybkim tempie.

Dlaczego? Po pierwsze jest to nowela, więc na niewielkiej ilości stron autorka musiała zmieścić całą historię. Po drugie dlatego, że z przyjemnością przeczytałabym tą historię, jako dłuższą opowieść. Mielibyśmy wtedy okazję do lepszego poznania bohaterów.

Wakacyjne Love Story to historia dwóch osób, których podejście do życia bardzo mocno się różni.
Zarówno Ania, jak i Kamil na skutek nieprzewidzianych okoliczności (a takich w życiu nie brakuje) postanawia poszukać szczęścia w miłości w internecie, skoro w realu im się to nie nie udało.
Gdy przypadkowo natrafiają na siebie na jednym z portali randkowych ich życie ulega zmianie

Ta historia przypadła mi do gustu. I cóż - ja również poznałam mojego męża przez internet. Więc tak, jak najbardziej jest to możliwe.
Przede wszystkim jednak jest to historia o poszukiwaniu szczęścia i miłości, czyli tego, co w życiu jest najważniejsze.
Natomiast końcówka ogromnie mnie zaskoczyła.
Jeśli chcecie dowiedzieć się, jak się ta historia zakończyła przeczytajcie Wakacyjne Love Story.

Premiera e-booka przewidziana jest na 16 czerwca🔥

Za możliwość przeczytania i recenzji tej historii dziękuję autorce Dominice Szrejder.
Wydawnictwo: Dominika Szrejder Self-publisher

Recenzja przedpremierowa ❤️

Dlaczego? Po pierwsze jest to...

• Obyczajowe
  • Romans