Kształtowanie losu i życie po śmierci

Tłumaczenie: Michał Waśniewski
Wydawnictwo: Genesis
Schicksalsbildung und Leben nach dem Tode
AleksaZ

Autor bardzo szczegółowo omawia zagadnienia związane z kształtowanie losu w życiu ziemskim oraz reguły i przebieg życia duszy ludzkiej między śmiercią a nowymi narodzinami. Opisuje charakter życia pośmiertnego dusz osób zamarłych w młodym wieku i znaczenie śmierci osób młodych dla innych dusz przebywających w świecie duchowym. Opisuje ogląd wsteczny minionego życia, który następuje bezpośrednio po śmierci oraz życie w kamaloce. Bardzo dokładnie przedstawia też kształtowanie losu człowieka przez siły będące poza świadomością człowieka, pokazuje jak działają w życiu jasnowidzeniowe siły ciała astralnego oraz podświadome impulsy duszy.

źródło opisu: Wydawnictwo Genesis, 2011

źródło okładki: www.wydawnictwogenesis.home.pl