Pan Bałwan i chłopiec w żółtej czapce

Okładka książki Pan Bałwan i chłopiec w żółtej czapce Grzegorz Barański
Okładka książki Pan Bałwan i chłopiec w żółtej czapce
Grzegorz Barański Wydawnictwo: Video Brother Music literatura dziecięca
literatura dziecięca
Pan Bałwan I chłopiec w żółtej czapce
Video Brother Music
2022-01-01
2022-01-01

Na początku zaznaczę, że książka "Pan Bałwan i chłopiec w żółtej czapce" przeznaczona jest dla czytelników w wieku od 4 do 8 lat.
Miałam przyjemność wysłuchać ją jako audiobooka. Czytał sam autor. Dla mnie czytał w doskonałym tempie.
Pan Bałwan był mocno zdziwiony tym, że myśli. Możecie przekonać się, jak wyglądał, gdyż autor doskonale to opisał. Nasz bohater nawiązał przyjaźń z chłopcem o imieniu Franek oraz jego psem. Uwielbiają się razem bawić. Miło spędzają ze sobą czas. Pan Bałwan chce zobaczyć, gdzie mieszka chłopiec. Nie boi się wejść do nagrzanego domu. Franek był lekko przerażony. Czy Pan Bałwan słusznie postąpił? Przekonacie się po przeczytaniu lub tak jak ja po wysłuchaniu książki "Pan Bałwan i chłopiec w żółtej czapce".
Książka bawi i uczy. Ciekawa książkowa pozycja. Warto ją mieć w swojej bibliotece.
Z całego serca polecam, mommy_and_books.

• Idealna na prezent

Dodaj cytat z książki Pan Bałwan i chłopiec w żółtej czapce