Rozpal wiarę, a będą działy się cuda

Okładka książki Rozpal wiarę, a będą działy się cuda Marcin Zieliński
Okładka książki Rozpal wiarę, a będą działy się cuda
Marcin Zieliński Wydawnictwo: Wydawnictwo Mocni w Duchu Seria: ABC Charyzmatyka religia
religia
ABC Charyzmatyka
Wydawnictwo Mocni w Duchu
2021-01-01
2021-01-01
modlitwa cuda

Świadectwo wiary i działającego przez ręce Marcina Jezusa trafiające do serca. Z pewnością pomoże rozpalić moją wiarę. Polecam serdecznie.

🔎 "Niech ta książ­ka po­sta­wi two­je­mu chrze­ści­jań­skie­mu ży­ciu wy­zwa­nie, któ­re po­dej­miesz, prze­mie­nia­jąc ob­li­cze świata." 🔍

W książce Marcin Zieliński opowiada swoją historię - od tego jak się wszystko zaczęło, aż po posługę w różnych (naprawdę różnych!) miejscach. Dodatkowo przedstawia wiele świadectw uzdrowień. Przytacza fragmenty Pisma Świętego. Pokazuje jak posługiwanie wygląda "od zaplecza". Wskazuje jak rozwinąć swoją relację z Bogiem i Duchem Świętym 🙏

Pozycja napisana jest prostym językiem, dzięki czemu trafi do każdej osoby. Ja wyniosłam wiele cytatów, inspiracji i przemyśleń 😊

A Ty? Dasz w sobie rozpalić wiarę? Otworzysz się na cuda i Boże działanie? Spróbuj - nic nie stracisz, a zyskać możesz wiele ❤️

Genialna książka opowiadająca historię posługi Marcina Zielińskiego a także dająca dużo świadectw uzdrowień różnych ludzi poprzez posługę Marcina.

Bardzo mi się ta książka spodobała i czytałem ją z dużą przyjemnością.

Bardzo polecam przeczytać ją przede wszystkim osobom które posługują i głoszą Ewangelię.

Bardzo mi się ta książka spodobała i czytałem ją z dużą przyjemnością.

Świetna książka, zdecydowanie rozpaliła moją wiarę.

Świetna książka, zdecydowanie rozpaliła moją wiarę.

Wspaniałe uzupełnienie spotkania na warsztatach z Marcinem Zielińskim. Książka jak i wypowiedzi Marcina, trafiają do serca człowieka, pozbawione zawiłości przez co przekaz jest jasny np. dla osób dopiero zaczynających przygodę z Bogiem, dla których temat modlitwy o uzdrowienie jest novum.

"Bądź wola Twoja" nie oznacza, że mamy się godzić na dolegliwości, które nas dopadają. Mamy się modlić z mocą o uzdrowienie dla siebie i dla innych. Dzięki Marcinowi zrozumiałam wiele niejasności Pisma. Dziękuję.

Miałam przyjemność być na kilku spotkaniach Marcina.Bardzo mile spędzony czas z Bogiem.Książka niestety nie rozpaliła mojej wiary,moja jest chyba jeszcze za mała.Jednak warto przeczytać.

O “normalności” i “zwyczajności” Marcina ludzie często zapominają, robiąc z niego figurę i ikonę charyzmatyka, mówiąc o nim w sposób patetyczny i tym samym dystansując jego osobę, tworząc niedostępny i niedościgniony wzór. Marcin bardzo dba o to, aby pokazać, że jest zwyczajnym człowiekiem, który po prostu kocha Boga i mu służy. Osobiście uwielbiam jego relacje na Instagramie czy Facebooku, gdzie zachowuje się jak typowy współczesny młody człowiek, wykonuje różnego rodzaju challenge, np. wchodzi zimą do lodowatej wody, gdzie śpiewa głupie piosenki. Dużo się śmieje, żartuje, odpowiada na pytania na LAJWIE. Mówi do rury przy basenie, karmi kozy, publikuje śmieszne obrazki i memy. Jest naturalny i nie kreuje się na „świętego”, jest szczery i prawdziwy. Jego konferencje też coraz częściej przesiąknięte są kolokwialnym językiem, a to wszystko pokazuje, że Duch Święty, Bóg, to nie są Osoby dostępne jedynie księżom, papieżom, biskupom czy świętym męczennikom. Że moc Boża może działać przez każdego, przeze mnie i przez Ciebie. Nie musisz się pozbywać swojej osobowości, swoich marzeń ani pragnień. Wręcz przeciwnie, często nasze marzenia i pragnienia są dokładnie tym, czego oczekuje od nas Bóg…

Dalsza część recenzji na moim YouTube (opowiadam o książce) lub na blogu, zapraszam:

więcej Pokaż mimo tovideo - opinia

Doskonałe świadectwo wiary, cudów i działalności Marcina Zielińskiego. Wszystko doskonale opisane i poparte cytatami z Pisma Świętego. Książka umocniła mnie w wierze, że cuda naprawdę się zdarzają. Wystarczy oddać swoje życie Bogu. Książka w połączeniu z filmami na youtubie z posługi Marcina Zielińskiego upewnia mnie w przekonaniu, że ludzie obdarowani łaską, darami Ducha Świętego żyją nawet w obecnych czasach i za ich pośrednictwem dzieją się cuda.

Z pałą pewnością jest to jedna z najważniejszych książek które w życiu czytałem i to takich których bardzo wiele się nauczyłem. Marcin Zieliński, charyzmatyk przedstawia nam swój własny sposób rozpalenia swojej wiary. Przy tym przedstawia on wiele problemów oraz opowiada nam swoją historię. Co ważne książka jest w pełni zgodna z nauczaniem kościoła. I co ważne przedstawia nam kilka rad jak sami możemy pogłębić swoją wiarę. Warto wierzyć, serdecznie pozdrawiam i zachęcam do przeczytania.
Z Panem Bogiem

• Religijne
  • Chrześcijańskie

Dodaj cytat z książki Rozpal wiarę, a będą działy się cuda