Zapisane w pamięci. Tom 2

2023-01-01

15/1024

TOM 2

ABY POZNAĆ SMAK SZCZĘŚCIA, MUSIAŁA WYKAZAĆ SIĘ ODWAGĄ

Piękna historia walki o miłość i szczęście.

15/1024

TOM 2

ABY POZNAĆ SMAK SZCZĘŚCIA, MUSIAŁA WYKAZAĆ SIĘ ODWAGĄ

Piękna historia walki o miłość i szczęście.

🥊Recenzja🥊
Tytuł: Zapisane w pamięci. Tom 2
Autor: @ewapirce
Wydawnictwo: @wydawnictwoplectrum

"Słowa obcych ludzi ranią wystarczająco mocno, ale słowa tych, którym ufamy, są najgorsze." – Sherrilyn Kenyon

Eva i Alex – oboje dostali od losu nadzieję na to, czego od zawsze pragnęli.

Mężczyzna jest silną podporą dla kobiety, dając jej wszystko, a najbardziej poczucie, że jest przy nim bezpieczna.

Kobieta zaś, jest dla mężczyzny przepustką pozbycia się jego demonów, dając ogromne szczęście.

Ale los potrafi pisać nam różne scenariusze...

Czy im samym stworzył happy end?

O tym musicie przekonać się sami sięgając po drugi tom!

Jeżeli o pierwszym wyraziłam się w pozytywach, to będzie kulturalnie, jak przy tej części pojawi się z mojej strony niemalże orgazm czytelniczy, zakańczający tym samym zakończenie historii, która powala na łopatki?

Nie?

A w sumie, chrzanić to chrzanem, bo tak naprawdę czuję się właśnie po zakończeniu historii Evy i Alexa – czyli syrop klonowy dla moich oczu i orgazm mojego umysłu!

Jeżeli myśleliście, że autorka zwolni Wasze trybiki i zwoje w mózgu niedając refleksji, a tym samym da Wam nudę, to grubo się pomyliliście!

Ten tom, to uosobienie wszystkiego co grzeszne i tym samym wszystkiego co nas rozwali emocjonalnie – a niby to tylko książka.

Jak widzicie sami, książki to nie tylko puste historie, przynajmniej nie te spod pióra Ewy, bo tutaj znajduje się kilka jaskiń, które są wielką niewiadomą dla czytelnika, a tym samym zapowiedzią przygody życia.

To co dostaliśmy wcześniej, to tylko namiastka tego, co jest dalej, a co znajdziemy tutaj, bo tu jest jeszcze więcej emocji, które pobudzają nasze umysły do pracy na najwyższych obrotach, a tym samym dającym nam iluzję tego, jak to może się zakończyć.

Dlatego z czystym sumieniem i gorącą przyjemnością polecam sięgnąć po tą pozycję, ale pamiętajcie aby zacząć od jedynki, bo wszystko się ze sobą łączy (no i bez jedynki, to jak bez przednich jedynek w buźce)!

Współpraca barterowa @wydawnictwoplectrum / @ewapirce
Dziękuję za egzemplarz oraz zaufanie.

#zapisanewpamięci #wydawnictwoplectrum #bookstagrampolska #booklover #współpracabarterowa #współpracaserca #diabolus_einm_legis

🥊Recenzja🥊
Tytuł: Zapisane w pamięci. Tom 2
Autor: @ewapirce
Wydawnictwo: @wydawnictwoplectrum

Eva i Alex – oboje dostali od losu nadzieję na to, czego od zawsze pragnęli.

• Sportowcy
  • Porzucone