Okładka książki Zła miłość K.N. Haner
Okładka książki Zła miłość
K.N. Haner Wydawnictwo: Editio Red Cykl: Niebezpieczni mężczyźni (tom 4) literatura obyczajowa, romans
Niebezpieczni mężczyźni (tom 4)
Editio Red
2022-10-22
2022-10-22

Bohaterka co chwilę albo ranna, albo w szpitalu. Ciężko się czyta, bardzo irytujące zachowania. Chyba pisana już na siłę

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Cóż to bardziej erotyk niżeli kryminał...

Cóż to bardziej erotyk niżeli kryminał...

Od zawsze podobał mi się sposób pisania Kasi. I tutaj również się nie zawiodłam. Cała seria Blaire i Phixa to mistrzostwo! Od nienawiści do miłości po zazdrość oraz brak zaufania. Ta dwójka to majstersztyk. Szkoda, że historia się skończyła ale i tak było fajnie. Przeczytajcie bo warto!

Seria Niebezpieczni mężczyźni.
Tom 4.

"ON ma ją za zdrajczynię, ale ma do niej słabość.
ONA widzi w nim potwora, ale swojego serca nie jest w stanie oszukać".

Phix i Blaire kompletnie się pogubili. Sami już nic nie wierzą jak postać.
Miłość a nienawiść zawsze dzieli cienka linia. I para dawno już ją nawet przekroczyła, ale nadal nie mają pojęcia, co czuliśmy bardziej czy miłość, czy może nienawiści. Co mogli czuć? 🤔
Blaire chciała wszystko uratować, ale sama nie miała na to szans. Ale czy na pewno? 🤔
Wszyscy w Phixie wiedzieli, tylko najgroźniejszego płatnego mordercę. Ale za to ona widziała w nim swojego męża i wiedziała, że jego może zabić jedynie prawdziwa miłość. Czy to ona była ta miłością? 🤔 I czy to ona go zabiła? 🤔
Na te wszystkie pytania znajdziecie odpowiedź, jak sięgnięcie po książkę 📖.

„Spotkaliśmy się w najbardziej nieodpowiednim miejscu i czasie, jedna zła chwila doprowadziła do wojny, ale to nasza ZŁA MIŁOŚĆ sprawiła, że przestaliśmy istnieć.”.

Dla mnie ta książka, jak i cała seria była wyśmienita. Z niecierpliwością czekałam za tym tomem i za przeczytaniem zakończenia historii Phix i Blaire. Książkę przeczytałam bardzo szybko. Pióro autorki jest lekki.
Ta historia nie była pierwszą od autorki, do tej pory nie zawiodła mnie autorka. Każda wydana książka czy seria jest inna, i to mnie bardzo cieszy.

Polecam Wam ogromnie, koniecznie trzeba przeczytać 😍 😁.

Bardzo dziękuję autorce i wydawnictwu za egzemplarz ❤️.

Współpraca reklamowa, barterowa 🙂

Seria Niebezpieczni mężczyźni.
Tom 4.

"ON ma ją za zdrajczynię, ale ma do niej słabość.
ONA widzi w nim potwora, ale swojego serca nie jest w stanie oszukać".

Phix i Blaire kompletnie się pogubili. Sami już nic nie wierzą jak postać.

2049

Książka „Zła miłość” K.N. Haner (Katarzyna Nowakowska) zabiera nas do czwartego tomu cyklu „Niebezpieczni mężczyźni”.
Historia Blaire i Phixa została tak poplątana, że nie wiadomo, co jest grą, a co prawdą. Zszokowało mnie to, że powrócił pewien mężczyzna z przeszłości, który namiesza na nowo w życiu Blaire. Kobieta ciągle musi oglądać się za siebie, ponieważ jej wrogowie nie chcą, aby żyła spokojnie. Phix zaczął taką grę z wszystkimi, że nawet ja byłam zaskoczona na końcu jak wszystko obmyślić. Zakończenie to miód na serce.
Książka jest dla mnie najlepsza z całego cyklu, dopracowana. Czytało się ją szybko i przyjemnie.

Poprzednie tomy bardzo mi się podobały,ale to ten ostatni wywołał we mnie najwięcej emocji. Ileż ja nerw zjadłam czytając tę książkę, ile razy miałam ochotę zamordować Phixa to wiem ja i mój pies,który dziwnie na mnie patrzył gdy mamrotałam pod nosem😅 Rewelacyjna historia,ze świetnie poprowadzoną akcją i idealnie wykreowanymi bohaterami. Ogólnie bardzo lubię twórczość Kasi za to,że nigdy ,,nie przynudza" i potrafi wzbudzić w czytelniku zaciekawienie od samego początku,aż do ostatniej strony.Seria ,,Niebezpieczni mężczyźni " stała się jedną z moich ulubionych z wątkiem mafii i myślę,że kiedyś jeszcze do niej wrócę. Polecam❤️

ON ma ją za zdrajczynię, ale ma do niej słabość. ONA widzi w nim potwora, ale swojego serca nie jest w stanie oszukać. Phix i ja kompletnie się pogubiliśmy. Manipulacja stała się naszą najgroźniejszą bronią. Miłość i nienawiść dzieli cienka linia, którą i ja, i mój mąż już dawno przekroczyliśmy. I naprawdę nie mam pojęcia, co czuliśmy bardziej. Chciałam nas uratować, ale w pojedynkę nie miałam na to szans. Wszyscy wiedzieli, że najgroźniejszego płatnego mordercę, mojego męża, może zabić jedynie prawdziwa miłość. I tak: to ja go zabiłam. Spotkaliśmy się w najbardziej nieodpowiednim miejscu i czasie, jedna zła chwila doprowadziła do wojny, ale to nasza ZŁA MIŁOŚĆ sprawiła, że przestaliśmy istnieć. I dalej nie było już nic…
"Zła miłość" to czwarty i zarazem ostatni tom serii "Niebezpieczni mężczyźni", która kilka lat temu zrobiła na mnie ogromne wrażenie i skradła moje serce. Wtedy zakochałam się w historii Blair i Phixa, więc chętnie sięgnęłam po finalną część. Bohaterowie tej serii mają cholernie trudne i mocne charaktery. Ich relacja jest niezwykle skomplikowana. Nie potrafią się ze sobą dogadać, ich relacja pełna jest burz, niedomówień i kłamstw, a mimo to, jak wiadomo, serce nie sługa i ich magnesy ciągle się do siebie przyciągały.
​Emocje w trakcie czytania towarzyszy mi od pierwszej do ostatniej strony. Prawdziwy rollercoaster przeżyć i uczuć. Kłamstwa, manipulacje, szantaże. Trudne wybory, wymagająca miłość. Dzieje się tu naprawdę sporo, a bohaterowie na pewno nie mają lekko. Powoli zaczynamy poznawać tajemnice, które towarzyszyły nam już od pierwszego tomu. Wybuchowa mieszanka, która wciąga. Wydaje mi się, że ta część jest ciut delikatniejsza w porównaniu z pozostałymi trzema. Jednak mimo to gwarantuje, że nie będziecie się nudzić. Sama czytałam ją z zapartym tchem i zastanawiałam się, co będzie dalej.
Książka, standardowo u Kasi, napisana jest genialnym stylem, czyta się ją lekko i niezwykle szybko. Jest to wciągająca historia, której nie mamy ochoty odkładać na później. No i oczywiście nie brakuje tu spicy scen, które pobudzają zmysły i podgrzewają atmosferę.
Ja gorąco polecam sięgnąć po całą serię. Sama spędziłam z nią przyjemnie czas i na pewno jeszcze do niej wrócę. 🖤
Dziękuję Wydawnictwu oraz Autorce za egzemplarz. ❤️

Ten tom jakos wcale mnie nie zachwycil a do tego mam bardzo mieszane uczucia co do tej ksiazki.
Bardzo draznily mnie zachowania glownych bohaterow,
a zwlaszcza denerwowala mnie Blair, ktora wcale sie nie szanowala i pozwalala soba pomiatac, do tego Phix, wcale nie lepszy bo z kolei on zachowywal sie jak maly chlopiec.
Mysle, ze jest to najslabsza czesc a historia z druga zona to jakas totalna niedorzecznosc.

Bardzo draznily mnie zachowania glownych bohaterow,
Mysle, ze jest to najslabsza czesc a historia z druga...

Seria zakończona, sama się sobie dziwię, że nie zrezygnowałam wcześniej ale w sumie ta część nie była taka zła...
Dalsze losy przyciągającej i odpychającej się na zmianę pary, którą łączy namiętność a może i coś więcej... Świat gdzie rządzi pożądanie, brudne interesy i brutalność.

Na półkach: , , , , , ,

Bardzo słaba książka, bo bohaterowie są strasznie irytujący. Zachowują się irracjonalnie. Fabuła rownież jest słaba.

• Romanse