Death Of A Bastard

Okładka książki Death Of A Bastard Emily Minton, Shelley Springfield
Okładka książki Death Of A Bastard
Emily MintonShelley Springfield Wydawnictwo: Kindle Edition Cykl: Grim Bastards MC (tom 5.5) literatura obyczajowa, romans
47 str. 47 min.
Grim Bastards MC (tom 5.5)
Death Of A Bastard
Kindle Edition
2018-04-25
2018-04-25
47 min.
Klub MC śmierć żal pamięć

Okładka książki Lucky Bastards Emily Minton, Shelley Springfield
Lucky Bastards Emily Minton, Shell...
Okładka książki Wicked Bastard Emily Minton, Shelley Springfield
Wicked Bastard Emily Minton, Shell...
Okładka książki Nasty Bastard Emily Minton, Shelley Springfield
Nasty Bastard Emily Minton, Shell...
Okładka książki Guilty Bastard Emily Minton, Shelley Springfield
Guilty Bastard Emily Minton, Shell...

2056

Na półkach: , , , , , ,

To była historia o żalu i stracie. Braterstwie i rodzinie. Grim Bastards stracili jednego ze swoich braci i wszyscy zbierają się wokół, aby opłakiwać stratę i pamiętać o ukochanej osobie, o ukochanym mężu, ojcu, teściu, dziadku, przyjacielu. Ta historia udowadnia, że krew nie czyni nas rodziną, ale o tym, jak osoby, które ciebie naprawdę kochają mogą wpływać pozytywnie na życie tak wielu osób. Świetna lektura. Nie mogę się doczekać kolejnych historii tego autorskiego duetu, mam nadzieję, że dostanę do przeczytanie historię o kolejnej generacji Grim Bastards MC, a konkretnie Cama, Parkera, Scarlett.

• MC Klub
  • DRAMAT