Starcie kapitanów

Okładka książki Starcie kapitanów Ewa Tarnowska
Okładka książki Starcie kapitanów
Ewa Tarnowska Wydawnictwo: My Book literatura obyczajowa, romans
My Book
2022-02-10
2022-02-10

W przepiękny sposób pokazuje wewnętrzną walkę bohaterów z przekonaniami, w których zostali wychowani, z opiniami innych, które wpojono im jako własne, z narzuconymi schematami, zgodnie z którymi mili by żyć.
"Starcie kapitanów" to opowieść pełna miłości, pasji, wybaczenia i zrozumienia. Czyta się jednym tchem, od deski do deski. Wspaniała na długie zimowe wieczory.

Książka zabiera nas w odległe czasy i niejednokrotnie zaskakuje. Zaczynając czytać nie pomyślałam, że tak bardzo mnie wciągnie. Rozwój wydarzeń nie pozwala na zrobienie sobie dłuższej przerwy w czytaniu. Ciekawi bohaterowie i intrygujące dialogi. Szczerze polecam!

Ksiązka jest super! Bardzo polecam wszystkich czytelnikom. Przyjemnie się czyta i naprawdę wciąga. Z niecierpliwością czekam na drugą część przygód bohaterów.

Wciągająca i stale trzymająca w zaciekawieniu fabuła. Polecam - dowcipne dialogi i słowne utarczki sprawiają, że strony książki pędzą przed oczami i nagle wciągnięty fabułą stwierdzasz że to już koniec , a chciałoby się więcej.

W książce mamy wyrazistych bohaterów, których emocje autorka całkiem sensownie opisuje. Są soczyste sceny seksu. Dobrze budowane napięcie. Zaskakujące momenty, ale zabrakło jakiegoś pobocznego wątku tak dla urozmaicenia. Mimo to dobrze się czytało i szczerze polecam amatorom historycznych romansów.

Książkę pochłonęłam w 1 weekend. Czyta się lekko i przyjemnie. Jak na prawdziwy przygodowy romans przystało, nie brakuje gorących wątków miłosnych i dobrych zwrotów akcji. Z łatwością przenosimy się do innego świata, pełnego barwnych postaci i pięknych plenerów. Mam nadzieję, że autorka planuje kolejną część, gdyż po przeczytaniu czuję niedosyt i chciałbym poznać dalsze losy głównych bohaterów 🙂

Powiesc napisana z perspektywy bohatera i bohaterki, co jest duzym plusem. Nagly zwrot akcji, ktory przenosi nas w zupelnie inny klimat niz zapowiada poczatek ksiazki. Glowna bohaterka jest wyrazista, ale jak zwykly grzesznik ulega slabosciom przez co jest przekonujaca, ale i czasem irytujaca. Glowny bohater zdecydowanie podbil moje serce czytelniczki. Polecam lekture.

Polecam, polecam, polecam :)

Polecam, polecam, polecam :)

Szczerze polecam! :) wciągająca, ciekawa powieść. Lekkie pióro autora w połączeniu z niezwykła umiejętnością tworzenia barwnych nietuzinkowych postaci powodują że książkę można przeczytać od deski do deski w ciągu kilku wieczorów.

Solidny kawał romansu przygodowego (także dosłownie – bo to ponad 500 stron),którego przeczytania nie trzeba się wstydzić. Treść lekka i przyjemna, a jednocześnie pisana barwnym, bogatym językiem. Każda z postaci – od głównych bohaterów aż po pokojówki – ma wyrazisty charakter i odróżniający się od pozostałych styl wypowiedzi. Jeśli szukacie czegoś lekkiego, a jednocześnie na przyzwoitym poziomie, polecam. To nie jest kolejna książka, gdzie autorka upodobała sobie jakiś jeden zwrot i na okrągło go powtarza, jak w paru, tfu, bestsellerach z ostatnich lat. Romans, jak to romans, w jakimś stopniu ma oczywiście przewidywalną akcję, ale losy „rudej szelmy” Dre i dumnego kapitana Haldane’a śledzi się z przyjemnością.

• Samodzielne

Dodaj cytat z książki Starcie kapitanów