Lesby

Okładka książki Lesby Karolina ‚Way Of Blonde’ Brzuszczyńska, Agnieszka ‚Maschines’ Skrzeczkowska
Okładka książki Lesby
Karolina ‚Way Of Blonde’ BrzuszczyńskaAgnieszka ‚Maschines’ Skrzeczkowska Wydawnictwo: supabakku biografia, autobiografia, pamiętnik
supabakku
2021-12-02
2021-12-02
Biografia autobiografia kobiety

Książka bardzo fajna, przeczytałam ją na raz, a w wielu momentach „wspólnej historii” uśmiech sam ciśnie się na usta. Tematyką jest dość kontrowersyjna, ale uważam że pokazuje realia życia osób nieheteronormatywnych. Historia jest przedstawiona w ciekawy sposób a język jest barwny i pozbawiony dużej ilości wulgaryzmów. Wiele rzeczy w tej książce faktycznie daje do myślenia i chwilowego zastanowienia się nad naszymi zachowaniami. Bardzo polecam książkę. Życzę powodzenia i szczęścia dla autorek.

Nie obce mi jest środowisko LGBT. Po książkę sięgnęłam z ciekawości. Dla mnie strata czasu. Myślę, że to bardziej lektura dla nastolatków, niż dojrzałego czytelnika.

Książka biograficzna. Bardziej zainteresuje nastolatki ciekawe świata LGBT… Podeszłam do niej z zaciekawieniem, ale jakoś żadnej sensacji nie odkryłam.

Przyjemna do czytania, barwny język, bardzo obrazowa. Ciekawie zobaczyć to, czego w mediach się nie pokazuje. Powodzenia dla autorek!

Tematyka może trochę niektórych ludzi obrzydzić, ale nie było tam żadnych scen erotycznych także spokojnie. Uważam, że książka jest bardzo fajnie i ciekawie napisana. Różne przygody autorek są opisane w sposób zrozumiały dla każdego czytelnika, niektóre są zabawne, niektóre dają dużo do myślenia. Czuć poczucie humoru obu pań.
Książka składa się z trzech części. Pierwsza i druga to historia Agnieszki i Karoliny jako osobne kończąc się poznaniem i początkiem związku pomiędzy nimi. Trzeci rozdział to już wspólna opowieść o swoich trudnościach, lekach, pierwszych randkach a nawet i oświadczynach. Uważam, że jest to wartościowa książka, po którą powinni sięgnąć wszyscy. Homoseksualizm nie jest choroba, tego nie da się wyleczyć.

Książka składa się z trzech części. Pierwsza i...

Krótko, zwięźle i treściwie. Bardzo miła lektura.

Krótko, zwięźle i treściwie. Bardzo miła lektura.

Cudowna. Prosta, lekko napisana, warta uwagi. Tak wygląda życie. Są chwile proste i lekkie ale również trudne, w których trzeba walczyć. Wszystko co mają zawdzięczają swojej ciężkiej pracy.
Jeśli szukasz czegoś ambitnego to ona nią nie jest ale jeśli chcesz zrobić sobie przerwę, taki przecinek wstawić między inne książki to warto. Życie Lesbijek było, jest i będzie trudne. Dobrze, że o tym napisały, czekam na ciąg dalszy.

Oprócz krzykliwego tytułu same banały. Miałam wrażenie, że książkę napisały nastolatki, żeby zaistnieć jako "pisarki". Autorki chyba nie mają pojęcia co znaczy być osobą homoseksualną z małego miasta. Książka bardzo słaba, szkoda czasu.

2004

Słuchałam wieczorami i słuchało się świetnie. Bardzo przyjemnym językiem autorki opisują swoje życie, związki ,pracę, wybory życiowe, momenty wesołe, smutne. Silne babki nie bojące się życia i tego co inny powiedzą.

Bardzo fajna książka. Historie ciekawe, dziewczyny wydają się być sympatyczne. Zaimponowały mi po części ponieważ na wszystko musiały sobie zapracować same. Słuchałam w audiobooku i bardzo dobrze mi się tego słuchało.

• Audiobooki
  • Przeczytane 2022