Magiczny Słowik

Okładka książki Magiczny Słowik Agnieszka Czerwińska
Okładka książki Magiczny Słowik
Agnieszka Czerwińska Wydawnictwo: i-pisarz.pl Agnieszka Czerwińska opowiadania, powieści dla dzieci
opowiadania, powieści dla dzieci
Magiczny Słowik
i-pisarz.pl Agnieszka Czerwińska
2021-10-15
2021-10-15
bajka dladzieci bajkadladzieci bożenarodzenie magia przygoda życzenia

Okładka książki Franklin i prezent świąteczny Paulette Bourgeois, Brenda Clark
Franklin i pre... Paulette Bourgeois,...
Okładka książki Franklin i wróżka Zębuszka Paulette Bourgeois, Brenda Clark
Franklin i wró... Paulette Bourgeois,...
Okładka książki Franklin mówi "przepraszam" Brenda Clark, Sharon Jennings
Franklin mówi ... Brenda Clark, Sharo...

Ładna okładka, książka na liście

Ładna okładka, książka na liście

Bajka budujące u dzieci inteligencję emocjonalną, fajny pomysł i czekam na kontynuację.

Piękna książka, dopracowana w każdym calu, jeden minus jak dla mnie, mogłoby być więcej ilustracji ;)

Booktour 2024

Wspaniale bawiłam się czytając świateczną bajkę dla dzieci i serdecznie ją polecam. Dziękuję za piękną dedykację ;)

Booktour 2024

Booktour:
Przyjemna lektura dla dzieci o dwójce rodzeństwa spotykających po raz pierwszy dziadków. Historia rozwija się w chwili, gdy podczas celebracji świąt w zamku pojawia się niezwykła rodzinna pamiątka, jak się okazuje spełniająca życzenia.

Booktour:

Bardzo mi się podobała 😍😍😍

Bardzo mi się podobała 😍😍😍

Bardzo ciekawa historia. Polecam dla młodszych czytelników, ale według mnie może przeczytać każdy.

Świetna opowieść :)

Świetna opowieść :)

Potrzebuję tej książki bardziej niż powietrza ;)

Potrzebuję tej książki bardziej niż powietrza ;)

Świetna opowieść o magicznym Słowiku i jego magii. Sympatyczne postacie rodzeństwa i ich kuzynów :)
Chętnie posłuchałabym innych przygód tej dwójki rodzeństwa.

Chętnie posłuchałabym innych przygód tej dwójki rodzeństwa.

• Rodzina
  • Lektury dzieci