Księga zdrowia mózgu

2021-10-11
9788301219383
Małgorzata Guzowska
mózg

Świetna książka, z której czytelnik dowie się jak funkcjonuje mózg, jak o niego dbać i zapobiegać chorobom. Napisana przyjaznym i łatwym do zrozumienia językiem.

📚🧠 Odkryj fascynujący świat mózgu dzięki książce "Księga zdrowia mózgu"! Dowiedz się, jakie metody naprawdę wspierają nasz mózg i jak poprawić jego funkcje. Przygotuj się na rewolucyjne odkrycia z dziedziny neuronauki!

🧭 Czy wiesz, że większość czynników korzystnie wpływających na zdrowie mózgu jest dostępna dla każdego? Ta książka przybliża wyniki badań naukowych w sposób przystępny i jasny, dzięki czemu dowiesz się, jakie świadome decyzje i strategie w sferze stylu życia mogą przynieść korzyści twojemu "twardemu dyskowi".

🌱 Odkryj praktyczne znaczenie najnowszych odkryć neuronauki dla codziennego życia! Autorzy z pasją dzielą się swoją ekscytacją odkryciami, jak powstawanie nowych neuronów dzięki ćwiczeniom fizycznym czy znaczenie przekonań religijnych w kontekście mechanizmów mózgowych.

🍃 Ta książka to nie tylko fascynująca podróż w głąb naszego mózgu, ale również praktyczny poradnik dla każdego, kto pragnie zadbać o jego zdrowie i wydajność. Odżywianie, sen, odpoczynek i aktywność fizyczna - wszystko ma wpływ na nasz mózg!

🌟 Czy jesteś gotowy na odkrycie tajemnic mózgu i przekonanie się, które metody są naprawdę skuteczne? Ta książka otworzy przed Tobą fascynujący świat neuronauki i pozwoli spojrzeć na mózg z zupełnie nowej perspektywy!

#KsięgaZdrowiaMózgu #Neuronauka #ZdrowieMózgu #PraktycznaWiedza #FascynującaLektura #StylŻycia #SkuteczneMetody #RewolucyjneOdkrycia #Mózg #Zdrowie #Neuroplastyczność #Biologia #Duchowość #CzytajKsiążki #Bookstagram #WiedzaNaTemat #FaktyNieReklama #KsiążkaTygodnia #FascynująceInformacje #CiekaweOdkrycia #ZadbajOSwojeZdrowie #RozwójOsobisty #Inspiracja #CzytanieToRadość

W ten letni upalny dzień chciałabym orzeźwić Was nieco bardzo ciekawymi pozycjami od @pwnwydawnictwo w bardzo orzeźwiających i energetycznych kolorach!

🍋 ,,Duchowe życie mózgu"
Jak możemy powiązać nasz mózg z wyznawaną przez nas religią? Czy za naszą duchowość mogą odpowiadać mechanizmy w mózgu? Gdzie ulokowane w mózgu są nasze przekonania religijne? Która z półkul jest bardziej religijna?

W tej książce pojawia się wiele trudnych zagadnień. Nawet takich, na które nie ma licznych badań potwierdzających zakładane hipotezy. Autorzy jednak stają na wysokości zadania i starają się wyjaśnić nam powiązania mózgu z naszą duchowością.

🍊 ,,Księga zdrowia mózgu"

Niesamowita książka wyjaśniajaca nam krok po kroku istotę mózgu i jego działanie. Omawia naistotniejsze obszary z zakresu mózgu, skupiając się tym samym na czynnościach, które wzmacniają jego funkcje. Od czego uzależnione jest zdrowie naszego mózgu? Odżywianie? Higiena snu? Odpoczynek psychiczny? Aktywność fizyczna?

Świetne książki dla wszystkich tych, których interesuje nasza biologia. Mózg mimo licznych badań i eksperymentów jest wciąż najmniej odkrytym puzzlem naszego ciała. Z powyższymi podręcznikami z pewnością odkryjecie wiele fascynujących informacji i być może zachęcą Was do dalszego zgłębiania tajników mózgu?

Wydawca: @pwnwydawnictwo
Data premiery: 10.12.2018/ 28.09.2021

#pwn #wydawnictwoPWN #ksiegazdrowiamozgu #duchowezyciemozgu #religia #wierzenia #duchowość #nauka #naukispołęczne #książkanadziś #mózg #brain

🍋 ,,Duchowe życie mózgu"

Książka wyczerpuje temat zdrowia mózgu. 180 str a mamy teorię, praktykę w jednym jak i arkusze do ćwiczeń i autoanalizy. wszystko ładnie rozpisane. Polecam.

Przyjemna książka, napisana przystępnym językiem. Wartościową treścią są przypisy z przeglądem badań z zakresu psychologii

Bardzo przystępny, jasny i zwięzły w odbiorze poradnik, który bazuje na najnowszej naukowej wiedzy. Książka dla wszystkich zainteresowanych utrzymaniem swojego "twardego dysku" w jak najlepszej formie. Nic tylko brać się za siebie i wcielać w życie zaprezentowane tam treści. Polecam.

• Psychologia
  • Popularnonaukowe
  • Zdrowie
  • Do kupienia
  • Mózg
  • Kupić
  • Neuro 🧠

Dodaj cytat z książki Księga zdrowia mózgu