Pewne przygody małego Sfajdka

Wydawnictwo Daje Słowo
2021-08-24
2021-08-24
bajka dla dzieci Sfajdek przygody

To jedna z najpiekniejszych ksiazek jaka przeczytalam. Poprzez przygody malych bohaterow przechodzimy przez nasze zycie, nasze wybory, te dobre i te zle, nasze duze i male niepowodzenia. To ksiazka o nadziei, ze w zyciu kazdego jest miejsce na dobro, tylko musimy je w sobie odkryc i nauczyc dzielic z innymi. Dzwigamy nasze krzyze pytajac dlaczego? Ale tak naprawde powinnismy wyrzucic z serca zle wspomnienia i ciagle zaczynac od nowa. Zdecydowanie chce i bede wracac do tej powiesci o dobru. Nie moge doczekac sie czwartego i ostatniego, jak zapowiada autorka, tomu.

Bardzo fajna książka dla ludzi z wyobraźnią. Jest bardzo wciągającą opowieścią, którą czytasz nie mogąc się oderwać. Najpierw czytałem ją 5 letniej córce, a teraz 7 letniemu siostrzeńcowi. Polecam naprawdę warto!!!

Jest to książka, która zaskoczy czytelników wielowymiarowością, bogatą symboliką oraz wspaniałymi ilustracjami. W tej książce wszyscy bohaterowie przedstawiają różne postawy, które mogą stanowić wspaniałą podstawę do rozmów rodzinnych. Jest super dla dzieci, które jeszcze same nie czytają, ale dużo już rozumieją , a także dla dzieci, które są już samodzielne w czytaniu. Dla mojej rodziny super lektura.

Książka napisana jest barwnym językiem, pięknie ilustrowana i co najważniejsze przygody Sfajdka są nie tylko ciekawe, ale i pouczające więc czytający rodzic nie nudzi się podczas czytania z dzieckiem.

Uważam, że to bardzo dobra pozycja zarówno dla młodych, jak i starszych czytelników. Bohaterem książki jest mały stworek leśny, od którego możemy się wiele uczyć. Książka świetnie nadaje się na prezent, jest ładnie wydana i zawiera mnóstwo kolorowych, ładnych ilustracji. Przeczytałem ją z moją 7 letnią córką jednym tchem. Nie jest zbyt droga, za to bardzo dobrej jakości. Jest to książka ponadczasowa. Piękna opowieść

Uważam, że każdy niezależnie czy duży czy mały powinien sięgnąć po tę przesympatyczną opowieść o Sfajdku, gdyż książka uczy najważniejszego - pomagania sobie wzajemnie. Przygody Sfajdka i jego niezwykłe spotkania z napotkanymi bohaterami, którzy obdarzeni ludzkimi cechami charakteru z jednej strony śmieszą i bawią, z drugiej – pokazują i uczą różnych postaw do życia. Niezwykłe ilustracje dopełniają całość. Dla mnie i mojego syna petarda!!!

Uwielbiam w tej książce absolutnie wszystko – przede wszystkim jednak niezwykły pomysł, przystępną i wciągającą treść oraz piękne ilustracje

Dawno nie czytaliśmy tak fajnej i wciągającej książki. Mało tego, przesłanie jest super. Wydanie też. Książkę czyta się łatwo, język lekki, barwny, ciekawy. Minusem jest to, że książka dostępna jest tylko na ich stronie internetowej. Ale nie żałuję. Moje dzieci uwielbiają. Czekamy na kolejną część.

Przeczytałam mojemu dziecku i obydwoje jesteśmy pod wrażeniem. To naprawdę przepiękna książka opowiadająca historię małego Sfajdka - leśnego skrzata. Pewnego dnia odpowiada on na wezwanie Światła i wyrusza w podróż. Zaskoczona stwierdzam, że jest to mądra, dobra, pełna ciepła i humoru opowieść, przy której nie znudzą się ani dzieci ani dorośli. Warto po nią sięgnąć.

Jola Maj Pewne przygody małego Sfajdka Zobacz więcej