Pewne przygody małego Sfajdka

Daje Słowo Anna Szulga
2021-08-24
2021-08-24
bajka dla dzieci Sfajdek przygody

Uważam, że to bardzo dobra pozycja zarówno dla młodych, jak i starszych czytelników. Bohaterem książki jest mały stworek leśny, od którego możemy się wiele uczyć. Książka świetnie nadaje się na prezent, jest ładnie wydana i zawiera mnóstwo kolorowych, ładnych ilustracji. Przeczytałem ją z moją 7 letnią córką jednym tchem. Nie jest zbyt droga, za to bardzo dobrej jakości....

Uważam, że każdy niezależnie czy duży czy mały powinien sięgnąć po tę przesympatyczną opowieść o Sfajdku, gdyż książka uczy najważniejszego - pomagania sobie wzajemnie. Przygody Sfajdka i jego niezwykłe spotkania z napotkanymi bohaterami, którzy obdarzeni ludzkimi cechami charakteru z jednej strony śmieszą i bawią, z drugiej – pokazują i uczą różnych postaw do życia....

Uwielbiam w tej książce absolutnie wszystko – przede wszystkim jednak niezwykły pomysł, przystępną i wciągającą treść oraz piękne ilustracje

Dawno nie czytaliśmy tak fajnej i wciągającej książki. Mało tego, przesłanie jest super. Wydanie też. Książkę czyta się łatwo, język lekki, barwny, ciekawy. Minusem jest to, że książka dostępna jest tylko na ich stronie internetowej. Ale nie żałuję. Moje dzieci uwielbiają. Czekamy na kolejną część.

Przeczytałam mojemu dziecku i obydwoje jesteśmy pod wrażeniem. To naprawdę przepiękna książka opowiadająca historię małego Sfajdka - leśnego skrzata. Pewnego dnia odpowiada on na wezwanie Światła i wyrusza w podróż. Zaskoczona stwierdzam, że jest to mądra, dobra, pełna ciepła i humoru opowieść, przy której nie znudzą się ani dzieci ani dorośli. Warto po nią sięgnąć.

Jola Maj Pewne przygody małego Sfajdka Zobacz więcej