Korporacyjny AS

Tłumaczenie: Gabriela Iwasyk
Wydawnictwo: Amber
Corporate A$$
ew_cia

Nowa powieść autorki bestsellera Kontrakt na miłość Ona, piękna i niezależna, dziedziczy rodzinną firmę na granicy bankructwa. On, seksowny kobieciarz i prezes świetnie prosperującej firmy, oferuje jej swoją pomoc… Fiona: „Mężczyźni. Kłamliwe, zdradzieckie dranie. Co do jednego. Miałam wspaniałego faceta, świetną pracę i perspektywy. I w jednej chwili moje życie stanęło na głowie. Chłopak mnie...

Nowa powieść autorki bestsellera Kontrakt na miłość

Fiona: „Mężczyźni. Kłamliwe, zdradzieckie dranie. Co do jednego. Miałam wspaniałego faceta, świetną pracę i perspektywy. I w jednej chwili moje życie stanęło na głowie. Chłopak mnie zdradził, musiałam odejść z pracy, a mój ojciec miał zawał. Z dnia na dzień zostałam dyrektorem rodzinnej firmy, która zmierzała prosto do bankructwa. Dopóki nie zjawił się pewien mężczyzna, którego poznałam w krępujących okolicznościach, i zaoferował mi pomoc. Był seksowny, zuchwały i bogaty. Był kobieciarzem i typowym dupkiem z korporacji. Nie rozumiał słowa „nie”, a z początku tylko tyle miałam mu do powiedzenia, zanim pojawił się problem: zakochałam się w nim. On był wytrawnym graczem, a ja miałam ogromną ochotę zagrać w tę grę”.

Nathan: „Kobiety. Za dużo komplikacji. Związki. Za dużo oczekiwań. Nie, dziękuję! W moim życiu nie miałem czasu na żadne komplikacje. Praca i firma – to były moje priorytety, kobiety były moim hobby. Szedłem z nimi do łóżka, mówiłem „do widzenia” i nigdy nie oglądałem się za siebie. Życie nie mogłoby być prostsze. Wtedy poznałem Fionę Winslow. Piękną, silną, niezależną i hardą. Kobietę, która zawsze miała dla mnie jedną odpowiedź: „nie”. Uwielbiałem mieć nad wszystkim kontrolę, ale ona nie dawała się kontrolować. Wreszcie spotkałem godną siebie przeciwniczkę”.

źródło opisu: wydawnictwoamber.pl

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Kasiek | 2018-04-02
Na półkach: 2018, Przeczytane

Książka dobra, a to przede wszystkim za sprawą głównych bohaterów. Oboje mają silne charaktery, są pewni siebie, wiedzą czego chcą, a przy tym nie przebierają w słowach. Ich dialogi są pełne ciętych ripost. Dodając do tego chemię, która ich łączy, można powiedzieć, że między nimi naprawdę iskrzy. Sama fabuła jest dość ciekawa, a wszystko razem składa się na interesującą całość.

mania_kch | 2018-05-05
Na półkach: 2018, Przeczytane

Świetna książka. Pełna humoru, urokliwa z przebojowymi bohaterami. Historia doskonała na każdą chwilę. Bardzo udany romans z domieszką erotyki, wszystko zrównoważone i podane ze smakiem :)
Polecam :)

magpie101 | 2018-04-23
Przeczytana: 23 kwietnia 2018

Historia, która bawi, a glowni bohaterowie sa piekni, przebojowi i zadni sukcesu. Fiona wlasnie dowiedziała się, ze jej chłopak ja zdradza, a do tego zostala prezesem bankrutującej firmy, która w spadku zostawil jej ojciec.
Natan to typowy kobieciarz, który nie może uwierzyc kiedy Fiona mowi mu nie. Spotykaja się przypadkiem kilka razy, ona przy kazdym spotkaniu podaje mu zmyslone nazwisko i nie chce się z nim umowic, ponieważ wie czym to się skonczy.
Jednak to firma Natana jest ta, która postanawia wyłożyć duze pieniadze na ratowanie upadającej firmy dziewczyny, wiec jak ogromne będzie ich zdziwienie, gdy dowiedza się kim tak naprawde sa?
Kolejna ksiazka Sandi Lynn, która czytalo się bardzo przyjemnie, polecam!

AdaJa | 2018-04-17
Przeczytana: 17 kwietnia 2018

Dialogi i przebieg myśli to jakiś żart. Jakby nie było tu żadnej fabuły tylko suche fakty podane na tacy. Zero opowieści.
JAKIE TO SŁABE!!! Tak totalnie, makabrycznie słabe.
Nathan, który podobno nie zostaje nigdy na noc po seksie, nagle poznając Fionę chce się z nią napić drinka. No błagam. Widać, że autorka totalnie nie wiedziała jak rozwijać akcję, chciała po prostu napisać i zarobić pieniądze na tej książce, bo prawdę mówiąc to tej kobiety nawet się nie powinno nazywać pisarką. Ona zupełnie nie wie jak kreować postaci i budować dialogi. Wszystkie problemy jakie pojawiają się w tej książce są strasznie wymuszone.
ZERO KREATYWNOŚCI W FABULE.
Jak można być niby poważnym inwestorem i z powodu kobiety, którą widziało się pięć razy w życiu wpaść we wściekłość? Niby taki super biznesman a nie potrafi się uporać z emocjami, no litości!
Po parunastu stronach miałam już dosyć czytania, a w połowie książki stwierdziłam, że nie dam rady skończyć tego czegoś.
Ta książka nie zasługuje nawet...

Livii | 2018-04-14

Sandi Lynn specjalistka od pikantnych książek. Jak w każdej historii iskrzy i to bardzo. Kolejna historia ktora bawi a główną bohaterką nie da sobie w kaszę dmuchać. Jest silna przebojowa i umie powiedzieć facetowi nie. Mimo początkowej niechęci widać gołym okiem że chemia jest wyczuwalna między nimi gdziekolwiek by byli. Również fajny wątek jej przyjaciółki chociaż trochę lekkomyslnej ze względu na to ze liczy na prawdziwą miłość a idzie na pierwszej randce z każdym facetem do łóżka i potem zdziwiona ze ja olali skoro widać już z daleka ze to facet na jedną noc. Wracając do głównych bohaterów boją się swoich uczuć i maja ku temu dobre powody. Fiona daje nieźle popalić swojemu byłemu i gdyby była prawdziwa przybilabym jej piatek i uczyła się od niej jak zemścić się na takich facetach w naszym świecie ;) co do Pana Cartera przystojny pewny siebie i mający w głowie tylko dziewczyna ktora mu odmawia a jest jednym przypadkiem ktora mówi nie .z początku chce sam sobie udowodnić ze...

Katarzyna | 2018-07-17
Przeczytana: 16 lipca 2018

Fiona młoda, ambitna kobieta, która po śmierci ojca przejmuje jego firmę handlującą winami. Niestety jest na skraju bankructwa a dodatkowe informacje, które wychodzą na światło dzienne, jeszcze bardziej ją pogrążają. Zaległości u właścicieli winnic są ogromne, więc się wycofują ze współpracy. Podobnie jest z odbiorcami. Potrzebna jest dobra strategia marketingowa, żeby odbudować konsorcjum. Fiona jest znana ze świetnych umów z kontrahentami, ale bez pieniędzy nie jest w stanie ją odtworzyć.
Z pomocą finansową przychodzi Nathan. Spotkała go już wcześniej kilka razy ale nie chce wiązać się z kimkolwiek, zwłaszcza po ostatnim związku, w którym była oszukiwana. Nathan Carter jest 30 letnim milionerem, pracoholikiem, korporacyjnym asem. Składa propozycję pomocy w zamian za pakiet kontrolny nad jej firmą .Dla Fiony jest to nie do przyjęcia, więc dochodzi do ugody. Jeśli w ciągu roku zyski będą potrojone, wówczas firma w całości przechodzi w jej ręce. Dochodzi jeszcze uczucie, które...

Barbara J-C | 2018-02-28
Przeczytana: 21 lutego 2018

Recenzja premierowa?
No może mały wstęp do niej ;)
Gdy pojawi się całość na blogu - zaglądajcie, bo chyba będzie tam konkurs, ale nie wiecie tego ode mnie ;)

***Z dużym zaciekawieniem przyjęłam kolejną propozycję jaką Wydawnictwo Amber mi zaproponowało. Autorka jest mi już dobrze znana i wielokrotnie polecałam Wam jej książki. "Korporacyjny as" Lynn Sandi to pełna humoru i urocza historia, do której koniecznie powinniście zasiąść z butelką dobrego wina. Dobrego, nie drogiego :P takiego które pozwoli Wam się odprężyć i rozkoszować lekturą. ***

Całość już za chwilę na blogu - jeśli macie ochotę na książkę to obserwujcie i zgłaszajcie się do zabawy :)

Ewitka | 2018-04-09
Przeczytana: 07 kwietnia 2018

Książka bardzo lekka i przyjemna, z charakternymi postaciami, sprośną gadką i wartką akcją, naprawdę nie można się nudzić. Tytułowy As to milioner zajmujący się przejmowaniem upadłych firm. Fiona to charakterna osóbka, która pewnego dnia dziedziczy firmę ojca, będącą na skraju bankructwa. Wcześniej już spotyka Nathana i za każdym razem podaje mu fałszywe imię i nazwisko. Jakie jest zdziwienie Nathana, gdy udaje się do firmy Fiony z propozycją nie do odrzucenia i zastaje laskę z baru... Początkowo traktuje ją jak kolejny kąsek, środek do osiągnięcia celu, proponując jej pomoc, ale jednocześnie przejmując jej pakiet kontrolny. Ale Fiona to twarda babka i tak łatwo nie da się ją wykiwać. Kiedy jednak odkrywa kolejne kilkumilionowe zadłużenie ojca, nie wytrzymuje i przyjmuje pomoc. W międzyczasie Nathan ma wyrzuty sumienia co do umowy, którą zaproponował Fionie... Czasami zachowują się jak dzieci, robiąc sobie wzajemnie na złość, ale to jest cały urok tej książki. Nathan to typ samca...

Kasiek121 | 2018-05-07
Przeczytana: 06 maja 2018

Milo spedzony czas. Podobala mi sie cala historia, choc krotka, to jednak wiele sie dzialo.

Malwina | 2018-06-22
Przeczytana: 22 czerwca 2018

Książka trochę mnie rozczarowała. Jest słaba i strasznie przypomina mi 50 twarzy Greya przez co ciężej mi sie ja czytało.