Kompas Duszy

ezoteryka, senniki, horoskopy
EZOONEIR.COM
2021-06-30
2021-06-30
przewodnikpoduchowości duchowość dusza przeznaczenie duszy zaświaty duchy ezoteryka mitologiaoduszy umieranie przeznaczenieduszy

Jestem czytelniczką książek Ezo od jakiegoś już czasu. Miałam zaszczyt i ogromną przyjemność brać udział w sesjach fotograficznych z tą niezwykłą artystką i doświadczyć związanych z tym emocji, bo zdjęcia z nich nie są jedynym owocem tych spotkań. Obcowanie z Agnieszką jest zbliżeniem się do czegoś, co jest nieuchwytne i trudne do nazwania. Jest doznań duchowym.
Kiedy sięgnęłam po jej kolejną książkę "Kompas duszy" wydawało mi się, że wiem, czego się mogę spodziewać. Miałam rację - wydawało mi się. Książką na pierwszy rzut oka wydaje się być instrukcją, mapą po literaturze związanej z ezoteryką, wierzeniami różnych kultur na temat tego co dzieję się po opuszczeniu ciała przez dusze. Po krótce przedstawia także wyniki badań ludzi zajmujących się doświadczeniami śmierci klinicznej. Kogo interesują te tematy, dzięki książce Ezo będzie wiedział po jakie lektury sięgnąć.
Ta część jest swoistym przewodnikiem. Nie to jednak dla mnie czyni tą pozycję niezwykłą. Najważniejszym i najbardziej emocjonalnymi fragmentami dla mnie, są te, w których Autorka dzieli się swoimi doświadczeniami osobistymi. Opowiada o tym co dane jej było przeżyć, poczuć, dotknąć nie tylko w naszej rzeczywistości, ale i tym co czuła i doświadczyła w kontakcie ze światem niematerialnym.
Dla części z Was te fragmenty mogą się wydać oderwane od rzeczywistości, trudne do zaakceptowania. Dla niektórych niegroźnym dziwactwem, a nawet opowiadaniem bajek. Dla mnie są piękną wizją wędrówki dusz obdarzonych wolną wolą o decydowaniu o swoim losie i kierunku rozwoju. Generalnie koncepcja reinkarnacji jest bliska mojemu sercu. Ogromnie do mnie przemawia możliwość nieskończonej możliwości doświadczania i kierowania własnym losem. Te delikatne ślady w naszej rzeczywistości, które dają nadzieję właśnie na takie możliwości naszych dusz, są ukojeniem naszego największego lęku jaki mamy przed śmiercią. Takim śladem jest właśnie „Kompas dusz”. Jeśli kiedykolwiek mieliście poczucie, że hierarchia priorytetów w naszym świecie jest zdecydowanie postawiona na głowie, to sięgnijcie po tą książkę Ezo Oneir. Zdecydowanie pomoże w popatrzeniu na otaczającą nas rzeczywistość bardziej świadomie.

Kiedy...

#634 - Kompas duszy - Ezo Oneir - Wydawnictwo Ezo Oneir
#194/52/2021

Książka ma 300 stron. Swoją premierę miała dnia 30.06.2021 roku i należy do kategorii ezoteryka.

"W pewnym momencie osoba praktykująca duchowość często zapętla się w poszukiwaniu coraz to innych sposobów doświadczania. Należy wtedy siebie zapytać, czy nie jest przypadkim ucieczką od prawdziwego życia."

Książka składa się z czternastu rozdziałów. Bardzo ciekawe były dla mnie dwa ostatnie - Kosmogram i Kroniki Akaszy.

Mój ulubiony jest jednak rozdział dziesiąty - Realizacja Duszy, a zniewolony umysł. Dużo uwagi ostatnio skupiam na blokadach i ograniczeniach naszego umysłu i na tym, jak je rozbrajać, zarówno w teorii poprzez takie wspaniałe książki jak ta, jak i w praktyce chociażby poprzez morsowanie.

Bogatą wiedzę w książce dopełniają przepiękne zdjęcia.

Całkowitą nowością był dla mnie rozdział NEW AGE. Słyszałam już to pojęcie wiele razy, ale nie skupiłam się nigdy na rozszyfrowaniu go.

"Mieliśmy wejść w Erę Wodnika w roku 2020 tymczasem końcówkę ery przywitaliśmy globalną pandemią koronawirusa."

Czy ludzkość podniesie się z globalnego kryzysu ?

#634 - Kompas duszy - Ezo Oneir - Wydawnictwo Ezo Oneir
#194/52/2021