Kompas Duszy

ezoteryka, senniki, horoskopy
EZOONEIR.COM
2021-06-30
2021-06-30
przewodnikpoduchowości duchowość dusza przeznaczenie duszy zaświaty duchy ezoteryka mitologiaoduszy umieranie przeznaczenieduszy

więcej Więcej

Jestem czytelniczką książek Ezo od jakiegoś już czasu. Miałam zaszczyt i ogromną przyjemność brać udział w sesjach fotograficznych z tą niezwykłą artystką i doświadczyć związanych z tym emocji, bo zdjęcia z nich nie są jedynym owocem tych spotkań. Obcowanie z Agnieszką jest zbliżeniem się do czegoś, co jest nieuchwytne i trudne do nazwania. Jest doznań duchowym.
Kiedy...

#634 - Kompas duszy - Ezo Oneir - Wydawnictwo Ezo Oneir
#194/52/2021

Książka ma 300 stron. Swoją premierę miała dnia 30.06.2021 roku i należy do kategorii ezoteryka.

"W pewnym momencie osoba praktykująca duchowość często zapętla się w poszukiwaniu coraz to innych sposobów doświadczania. Należy wtedy siebie zapytać, czy nie jest przypadkim ucieczką od prawdziwego...

• Posiadam, Wydawnictwo EzoOneir

Dodaj cytat z książki Kompas Duszy