Okładka książki Twoje ciałopozytywne dojrzewanie. Przewodnik po zmianach w ciele, pierwszej miesiączce i ciałopozytywności Barbara Pietruszczak
Barbara Pietruszczak Wydawnictwo: moonka poradniki
poradniki
moonka
2021-03-16
2021-03-16
ciało cielesność ciałopozytywność dojrzewanie dorastanie seksualność okres miesiączka menstruacja

Okładka książki Książka o człowieku w spektrum autyzmu Jerzy Janiak, Weronika Janiak
Książka o czło... Jerzy Janiak, Weron...
Okładka książki Ona. Zdrowie, seksualność, ćwiczenia mięśni dna miednicy. Kamila Raczyńska-Chomyn, Ewelina Tyszko-Bury
Ona. Zdrowie, ... Kamila Raczyńska-Ch...
Okładka książki Szczeka, merda, mówi. Jak być najlepszym człowiekiem swojego psa Piotr Wojtków, Zofia Zaniewska-Wojtków
Szczeka, merda... Piotr Wojtków, Zofi...
Okładka książki #sexedpl. Dorastanie w miłości, bezpieczeństwie i zrozumieniu. Przewodnik dla rodziców Barbara Baran, Alicja Długołęcka, Małgorzata Iwanek, Iza Jąderek, Michał Pozdał, Anja Rubik, Agnieszka Stein
#sexedpl. Dora... Barbara Baran, Alic...

Przepiękna książka. Jest bardzo miła i ciepła. Powoli i stopniowo wprowadza w okres dorastania, tłumacząc każdy etap. Wszystko jest wyjaśnione w zrozumiały sposób i zarazem daje dużo radości z lektury.

Rewelacyjnie, świetnie napisana, z pięknymi ilustracjami. Obie wersje - dla chłopców i dziewcząt to absolutny must have na półce dorastających dzieciaków i ich rodziców.

Przepiękna, cudnie napisana książka. Z dużą dozą czułości i empatii, prostym i inkluzywnym językiem. Bardzo ciałopozytywna - kładzie nacisk na możliwości ciała, a nie na wygląd. Zwraca uwagę na emocje oraz na to, że każdy z nas jest inny. Ogromnie polecam każdej mamie i każdej córce.

Piękna, przystępna książka. Pięknie napisana, przyjemnie wydana.
Czytając ją, w zasadzie bardzo żałowałam, że taka literatura nie była dostępna za czasów, kiedy ja dojrzewałam. Przepiękna, mądrze napisana książka.
Szczerze polecam każdej mamie i każdej córce do zapoznania się. Uczy pozytywnego spojrzenia na swoje ciało, swoje emocje i to, że każdy z nas jest inny, ma swoje własne granice. Wspaniały wstęp do dialogu z dorastającą dziewczynką.

Piękna, przystępna książka. Pięknie napisana, przyjemnie wydana.

Super ciekawa książka. Gorąco polecam każdej mamie dla córki u progu dojrzewania.

Obrzydliwa propaganda

Obrzydliwa propaganda