Owned by the Badman

Okładka książki Owned by the Badman Hayley Faiman
Okładka książki Owned by the Badman
Hayley Faiman Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform Cykl: Russian Bratva (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Russian Bratva (tom 1)
CreateSpace Independent Publishing Platform
2016-01-13
2016-01-13

Początek nawet mi się podobał, ale to, co działo się potem to jakiś absurd. Haleigh daje sobą pomiatać matce,ojcu i nawet Maximowi. Naprawdę, to co zrobił jest dla mnie nieakceptowalne, a Haleigh ciągle go tłumaczyła i wszystko wybaczała. Jak dla mnie ta książka jest strasznie słaba i toksyczna.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Haleigh jest samotną dwudziestolatką która kocha taniec. Występuje często publicznie tańcząc balet. Jest jedyną ucieczką od jej zgorzkniałego i smutnego życia. Gdy jej toksyczni rodzice informują ją że wyjdzie za mąż za mężczyznę którego jej wybrali, świat się kończy. Spotyka go dopiero w dniu ślubu. Okazuje sie nim być Maxim, mężczyzna postawny i przystojny oraz bajecznie bogaty co imponuje jej rodzicom. Potulna dziewczyna jest niczym porcelanowa lalka dla mężczyzny. Przyćmiewa wszystkie kobiety swoją urodą lecz również swoją uległością wobec męża. Haleigh spodziewa się surowego mężczyzny z którym jej życie będzie wyglądać strasznie jednak otrzymuje kochanego i troszczącego sie o nią męża. Gdy wszytsko zaczyna się okalając okazuje się że Maxim korzysta z ciała innej kobiety przez co kobieta przestaje mu ufać. Gdy Maxim zrozumiał swój błąd starał się zrobić wszystko by wynagrodzić krzywdę żonie. Jednak przyszłość zapowiada sie dla niech zupełnie inaczej. Książka bardzo ciekawa, ma wiele wątków i wiele tajemnic. Świetna i zaskakująca, polecam

polecam

polecam

Na półkach: , , , , , , ,

Początek był bardzo wciągający. Jednak później autorka jak dla mnie przekombinowała.

• Mafia
  • Romans