Dom łez

żurnalista.pl
2021-02-01
2021-02-01
Poezja Miłość Żurnalista Emocje Uczucie Smutek

Niektórzy mówią, że Żurnalista jest przereklamowany, że pisze banalne, krótkie teksty, które są dalekie od jakiejkolwiek wartości. Cóż, jeśli założyć, że opisywania świata i ludzi takimi jacy są, jest bezwartościowe - to mają rację.

"Dom łez", to krótka ale bardzo treściwa i osobista opowieść, a właściwie zlepek historii, które złożone w całość dadzą kolejny i przy tym niezwykle smutny kawałek układanki, jaką jest autor. Chociaż, to nie tak, że czytając wszystkie książki Żurnalisty w kolejności chronologicznej odkryje się prawdę o nim samym. Czytając je w taki sposób jedyny wniosek jaki się nasuwa, to ten, że miłość to straszna sprawa, strasznie przy tym piękna.

Nie wiem czy takie książki w ogóle można polecać ale jeśli można to jestem prawie pewna, że zachwyci ona dziewczyny ze złamanymi sercami, facetów po przejściach, kobiety, które mają wątpliwości i mężczyzn, stale próbujących się odnaleźć.

Poruszająca - moje emocje, moją wyobraźnię, moje czułe miejsca.
Krótkie teksty zapadające w pamięć na kilka dni... Potrzebowałam je potrawić zanim wyruszyłam na kolejne strony.

Poruszająca - moje emocje, moją wyobraźnię, moje czułe miejsca.

Żurnalista nie jest dla każdego, i to jest fakt. Do jego książek podeszłam w sposób osobisty i potrafiłam w nich zauważyć bardzo dużą część siebie. Dają one sporo do myślenia, i nie tylko po przez fakt jego doświadczeń.

• 2021 rok
  • ✨2021✨