ŚĆ

Żurnalista.pl Wydawnictwo: żurnalista.pl poezja
żurnalista.pl
poezja
2018-06-30

Ładne utwory, które wyrażają mnóstwo emocji. Myślę,że każdy może odnaleźć w nich część siebie. Krótkie a zarazem refleksyjne :)

Ta powieść zdecydowanie przypadła mi do gustu. Bardzo pięknie i konkretnie napisana... podczas czytania odnosi się wrażenie, że 'przenosimy się" do Żurnalisty, jesteśmy z nim w tym parku, w tym pokoju, przy tym barze wszystko jest staje się takie realne i oczywiste.

Na półkach: , , , ,

"ŚĆ" to książka, która jest opisem mojej duszy.
Żurnalista sprawił, że moje dłonie są lodowate, a serce rozdygotane. Ten mężczyzna trafi do duszy każdej kobiety, niezależne od przeszłości i wspomnień jakie ją dręczą.
Każde słowo jest dla duszy jak sztylet i maść jednocześnie.
Każdy list, tekst, najmniejsze słowo jest jak bicie mojego serca, dokładnie w tym samym...

Dyskusje

• 2018