Blood Man

Ridero
2021-04-15
2021-04-15
Powieść sensacyjna romans Erotyka akcja

Dzień dobry wszystkim. Przychodzę do was z kolejną recenzją i z kolejną książką, którą przeczytałem z wielkim zainteresowaniem. Książka i opisana w niej historia jest super. Polecam. Pozdrawiam serdecznie. 💗

Opis :

Blood Man to kryjący się pod tym pseudonimem Jarema Krewski, płatny zabójca. Od kilku lat toczący nieugiętą walkę z samym sobą. Jego instynkt zabójcy bywa silniejszy, niż racjonalne myślenie. Otrzymuje kolejne zlecenie, które znacznie różni się od poprzednich. Kolejną jego ofiarą jest piękna, ciemnowłosa Polka o imieniu Klaudia.
Nieposkromione pożądanie, niegrzeczne gierki i walka o życie to tylko ułamek tego, co zafunduję Jaremie piękna nieznajoma.

Moje odczucia :

Co mogę powiedzieć. Książka mnie zaciekawiła, ciekawe postacie, szybkie zwroty akcji i wspaniała fabuła. Daje najwyższą ocenę. Ma punktów 10. Polecam czytać. A wy co ciekawego czytacie? 💗

Opis :

Justyna Nowak-Wysocka „Blood Man”

Jerema Krewski pseudonim Blood Man to trzydziestoletni płatny zabójca. Tym razem Admirał zlecił mu porwanie młodej kobiety. Jego zadaniem jest ukryć Klaudię w bezpiecznym miejscu, by nikt ją nie znalazł. Mężczyzna stara się trzymać pożądanie na wodzy, lecz pojawiają się problemy. Klaudia uświadamia go o sprawach, o których nie miał pojęcia...

Pomysł na fabułę oryginalny. Erotyk w połączeniu z sensacją i wątkiem naukowym (trochę fantastycznym). To taki misz-masz gatunków. Ale największym minusem jest akcja, która pędziła na łeb na szyję. I kilka intryg wymagało więcej szczegółów. 😏

Justyna Nowak-Wysocka „Blood Man”

"BloodMan" to jedna z tych książek, które mają w sobie naprawdę spory potencjał.Niestety po ich przeczytaniu jedyne co nam zaprząta myśli, to fakt ze nie został on w pełni wykorzystany.W tym zaś przypadku odczuwa się to nader dobitnie.
Powiedziałabym nawet, ze boleśnie.Ok.Książka faktycznie zaczyna się ciekawie ale zaraz potem akcja, którą można było rozbudować stopniowo leci przez kolejne strony niczym pendolino.Przez co traci się to co najważniejsze, dostrzegając tylko (przepraszam za wyrażenie) popierdzielające wątki...które, zanim zdążą się rozwinąć to już się kończą.
Nie wiem.Może tylko ja to tak odebrałam ale bardzo brakowało mi tu takiego "wewnętrznego czasu", który by to wszystko połączył w całość.Poza tym żałuję, ze autorka nie poszła za ciosem...i nie doprowadziła pewnych tematów do końca.
Szczerze liczyłam na więcej.

Jarema Krewski, bo tak nazywa się naprawdę nasz tytułowy Blood Man,to nikt inny jak płatny zabójca.Kiedy otrzymuje kolejne zlecenie, jego zwierzęcy instynkt zostaje wystawiony na ciężką próbę.Nie spodziewa się bowiem tego co zafunduje mu los u boku ciemnowłosej Polki.

"Nasza relacja była nie tylko niebezpieczna i zakazana, ale także pełna gorącego, wzajemnego pożądania."

Niestety, nie jest to książka, która mnie porwała. Jest cienka, a na jej stronach dzieje się więcej niż na nie jednym grubasku. Dla niektórych to może być plus, dla mnie jest odwrotnie. Lubię jak akcja dzieje się powoli, a tutaj jest bombardowanie czytelnika, wszystko dzieje się na raz. Sama fabuła jest dosyć fajna, można było ją rozciągnąć, trochę zwolnić, byłoby ciekawiej. Jest w niej mnóstwo akcji, strzelania, ucieczki magicznej substancji i seksu. Sam wątek miłości jest za mało rozbudowany, brakuje tu iskry. Dialogi są mało ambitne, a płatny zabójca zachowuje się jak nastolatek. Niestety ale nie lubię takich książek. Mimo wszystko Wam polecam ją przeczytać, każdy ma inny gust, a opinie o książce są w większości pozytywne. Dla mnie 3⭐

Blood Man to kryjący się pod tym pseudonimem 30-letni Jarema Krewski. Mężczyzna pracuje jako płatny zabójca.
Tym razem dostaje zlecenie, które różni się od poprzednich. Musi wcielić się w porywacza, ochroniarza, a na końcu znów w zabójcę. Jego ofiarą jest piękna i seksowna Klaudia Romańczuk, którą porywa z jej rezydencji i wywozi ją na totalne odludzie.
Okazuje się, że Klaudia jest zadziorną flirciarą, która na każdym kroku prowokuje go. On mimo tego, że był człowiekiem bezwzględnym i pozbawionym uczuć złamał swoje żelazne zasady. Kobieta zafunduje mu niegrzeczne chwile. On przy niej zupełnie straci rozum, bo myśli tylko o seksie. Impulsywny zabójca w pewnym momencie sam staje się celem.
Dlaczego ktoś chce go wyeliminować?
Czego dowie się Blood Man podążając tropem uwodzicielskiej Klaudii?
Dlaczego Blood Man chce zemścić się na pewnych osobach?
Podobała mi się ta cieniutka książka. Autorka napisała bardzo ciekawą i pełną akcji historię.
Wciągnęła mnie fabuła tej książki i chętnie dowiem się, jak potoczą się dalsze losy Blood Mana i Klaudii.
Zapewniam, że książka jest intrygująca, pełna tajemnic, strzelanin i gorących scen erotycznych.
Bawiłam się świetnie.
Polecam!

Okazuje się, że...

Zasiadając do lektury Blood Mana, zarezerwuj sobie 2 godziny dla siebie. Będzie to super spędzony czas. Z każdą przeczytana stroną chce się więcej. Jest to krótka książka, ale akcja biegnie tak, że nie można się nudzić. Wiele pytań i jeszcze  więcej domysłów przychodzi do głowy, ale czy wszystkie niewiadome zostaną rozwiązane? Przekonajcie się sami.
Serdecznie wam polecam tę książkę i każda wychodząca spod pióra autorki. Będzie mi bardzo miło, jak weźmiecie w swoje ręce mój pierwszy patronat, z którego jestem ogromnie dumna. Przeniesiecie się w inny świat. Inny wymiar.

Serdecznie wam polecam...

Na tych kilku stronach działo się więcej niż w nie jednej grubaśnej książce. I o to właśnie chodzi. Nie liczy się ilość stron, a jakość treści.

Na początku główny bohater pokazuje swój charakter. Jest, stanowczy, odważny i bardzo impulsywny. Został wyszkolony na płatnego zabójce. Było mu dużo łatwiej Po tym, jak odeszła od niego kobieta, którą kochał, A wraz z nią odeszły wszystkie uczucia. Jerema stał się bezwzględny i bezinteresowny. Do czasu, aż na jego, drodze stanęła Klaudia- jego kolejne zadanie, które było nietypowe. Miał ją porwać i schować tak, aby nikt jej nie znalazł. Dziewczyna była atrakcyjna i mądra. Intrygowała Blood Mana i uwolniła uczucia, których się wyzbył.

Znów zaczęły się kłopoty i walka o życie: swoje i dziewczyny.

Zakończenie całkiem mnie zdziwiło. Takiego obrotu spraw się nie spodziewałam. Daje czadu.

Sięgając po książkę byłam bardzo ciekawa historii🔥
Mogę śmiało powiedzieć,że każda przeczytana strona coraz bardziej Mnie interesowała i nie mogłam oderwać się,aby nie przeczytać całości....zawrotna akcja i decyzje bohaterów spowodowały,że byłam podekscytowana każdą stroną🔥🔥

Sięgając po książkę byłam bardzo ciekawa historii🔥

Jarema Krewski kryje się pod pseudonimem Blood Man.Jest płatnym zabójcą. Pewnego dnia otrzymuje zlecenie, które znacznie różni się od poprzednich. Kolejną jego ofiarą jest Klaudia.
Ma ją porwać i przetrzymywać. Od tego momentu już nic nie będzie takie same.
Po książkę sięgnęłam kiedy przeczytałam opowiadanie w Antalogi. Nie znałam wcześniej tej książki, więc chciałam się dowiedzieć o co chodzi.
Jest to krótka historia, ale dużo się w niej dzieje.
Od samego początku są tajemnice oraz wzajemne przyciąganie bohaterów.
Klaudia jest zadziorną i pewną siebie kobietą. Prowokuje go na każdym kroku ,a Jarema jej ulega. W pewnym momencie Nasz zabójca sam staje się celem i musi uciekać. Czy mu się uda?
Styl pisarski Justyny mi się spodobał.Czytało się ją szybko i przyjemnie. Byłam ciekawa jak potoczą się ich losy.
Polecam Wam z czystym sumieniem. Napewno się nie zawiedziecie.
Pamiętajcie, że jest to tylko moja skromna opinia.

Ma ją porwać i przetrzymywać. Od tego momentu już nic nie będzie takie same.

Nawet nie wiem, czy ksiądz zechce dać mi rozgrzeszenie za to całe zło, które wyrządziłam innym - zaczęła płakać. Przez chwilę nawet było mi jej żal , może nie jest aż taką złą kobietą, za jaką ją uważałem. Jest tylko zagubioną duszą którą całe życie kieruje Romańczuk. - @j.nowakwysocka_strona_autorska

Tytułowy Blood Man to tak naprawdę kryjący się pod pseudonimem płatny zabójca - Jerema Krewski. Mężczyzna otrzymuje nowe zlecenie. Jego ofiarą w niedługim czasie ma stać się piękna Polka o imieniu Klaudia.
Jeremy szybko przekonuje się, jak bardzo to zlecenie różni się od pozostałych. Chociażby dlatego, że kobieta - niedoszła ofiara okazuje się być mądrą i przebiegłą osobą. Z czasem niewiadomo, kto tak naprawdę jest w tej grze wilkiem, a kto myśliwym. Klaudia jest silną postacią, prowokuje, uwodzi, zaskakuje zarówno Jereme i czytelnika.
"Blood Man" to opowieść bardzo dynamiczna, pełna niedopowiedzeń, gorącego flirtu i niebezpiecznych gierek. Zaskakujące zwroty akcji, cięty język i najważniejsze "walka o życie". Jak myślisz, kto wygra tę walkę?

To już druga z krótszych opowieści Autorki, którą w ostatnim czasie przeczytałam i przyznam szczerze, że jestem zdumiona, iż przy tam znikomej liczbie stron, bo było ich raptem 165 - @j.nowakwysocka_strona_autorska dała radę zawrzeć praktycznie wszystko to, co powinno znaleźć się w książce. Blood Man intrygował mnie od samego początku aż po ostatnią stronę wraz z pojawieniem się Klaudii to zainteresowanie wzrosło. Chętnie sięgnę w przyszłości po inne książki Autorki i koniecznie muszę nadrobić poprzednie tomy, których nie czytałam. To książka zdecydowanie warta uwagi. Bez problemu można rozprawić się z nią w jeden wieczór i przeżyć jednocześnie jedną z najbardziej niebezpiecznych przygód

Tytułowy Blood Man to tak naprawdę kryjący się pod pseudonimem płatny...

• Patronat
  • Book tour