Zlecenie 999 #królowa_serc

Okładka książki Zlecenie 999 #królowa_serc Justyna Nowak-Wysocka
Okładka książki Zlecenie 999 #królowa_serc
Justyna Nowak-Wysocka Wydawnictwo: Ridero Cykl: Zlecenie 999 (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Zlecenie 999 (tom 3)
Zlecenie 999 #królowa_serc
Ridero
2022-01-21
2022-01-21
#romans #erotyka #mafia #sensacja #akcja #lovestory #pożądanie

"Dzień po zabójstwie Tatiany wciąż nie mogłem pozbyć się obrazu jej ciała. Zachowanie Eduarda też mi w tym nie pomagało. Nawiązał kontakt z jej ojcem i wspólnie działają. Mój przyjaciel całkowicie się zmienił - stał się bezlitosny i zimny, niczym Diego. - Justyna Nowak - Wysocka #krulowa_serc @j.nowakwysocka_strona_autorska

Kolejność serii:
#Umowa_z_nieznajomym - tom 1
#Rozliczenie_sumienia - tom 2
#Królowa_serc - tom 3

Nie miałam okazji poznać bohaterów z poprzednich tomów, w moich rękach od razu wylądowała trzecia część cyklu Zlecenia 999, w której to Pani Justyna przeniosła czytelników i czytelniczki w czasie aż o całe jedenaście lat.

Jeśli poznałaś lub poznałeś bohaterów z dwóch poprzednich tomów i myślałaś, że już wszystko o nich wiesz, bądź udało Ci się przechwycić ich najgorsze tajemnice, prawdziwe oblicze i tożsamość, to sięgając po finalną część możesz się mocno zdziwić, gdy nagle odkryjesz, że tak naprawdę nic nie wiesz o bohaterach lub to co wiesz, jest jedynie cząstką prawdy o nich.

Okładka oddaje zupełnie to, co znajdujemy na kartkach powieści Pani Justyny. Nie zastaniesz tu garstki emocji, a ich cały kaliber. Pożądanie, snucie intryg i wszczęcie zaciętej walki o względy w mafijnej rodzinie. Brzmi zachęcająco?
Książkę przeczytałam w jeden wieczór. Ociekająca seksem okładka zachęca do sięgnięcia po dzieło autorki. Polubiłam styl pisania, jakim posługuje się autorka. Proste i poprawnie formułowane zdania, pobudzające najczulsze zmysły opisy oraz dodająca napięcia nutka tajemniczości bohaterów "Zlecenia 999" nie pozwalała zwolnić tempa podczas czytania książki. Wszystko znalazło się na właściwym miejscu. Emocje, kreacje bohaterów, przeskok czasowy, a w tym wszystkim niespodziewane zwroty akcji, które jedynie podkręcają bieg kolejnych zdarzeń. Gorący i napakowany intrygami romans, z całego serca polecam poznać przystojnych Panów. Ale nie dajcie się zwieść ich urokowi, bowiem każdy ma coś do ukrycia. Bądź czujny/a.

Kolejność serii:
#Umowa_z_nieznajomym - tom...

Dlaczego przeczytałam trzeci tom bez znajomości poprzednich? Bo zabierałam się za pierwszy tom dwa razy i nie mogłam przez niego przebrnąć. A że na okładce napisane jest, że cofamy się o dziesięć lat to stwierdziłam, że może aż takich spoilerów tam nie spotkam 😅
Ogólnie nie było źle. Książka napisana lekkim stylem. Zawiła opowieść o miłości, zazdrości j realizacji. Trudno mi było zidentyfikować uczucia bohaterów. Nie chcę zdradzić za dużo z treści, ale nie wierzę, że między kimkolwiek była tam miłość 🙈 Podsumowując nie żałuję, że zaczęłam od tej części, bo była lepiej napisana od pierwszej i sprawiła, że być może sięgnę po poprzednie z ciekawości. A z tego co widzę po ocenach na lubimyczytac.pl to właśnie trzeci tom ma dużo wyższe opinie, co też świadczy, że jest lepszy 🤭

Książka "Zlecenie 999" #królowa_serc to trzeci tom serii mafijnej autorstwa Justyny Nowak-Wysockiej. Jest to opowieść o przyjaźni, zdradzie, miłości i oczywiście o mafii...

Trójka przyjaciół-Przemek, Eduardo i Daniel zabiegają o względy jednej kobiety, córki rosyjskiego bossa mafii, z którym aktualnie ich ojców łączą interesy. Tatiana od momentu pojawienia się, namieszała im wszystkim w głowach. Każdy chce mieć ją na własność, a ona się przy tym nieźle bawi. Z początku nikomu nieszkodząca rywalizacja zamienia się w zaciekły pojedynek. Pojedynek o miłość kobiety. Kobiety, która wprowadza zamęt, niszcząc ich przyjaźń. Czy mężczyźni to przetrwają? Kogo w końcu wybierze Tatiana? A może będzie skakać z kwiatka na kwiatek, jeszcze bardziej im szkodząc?

Byłam bardzo ciekawa tego tytułu, pomimo tego, że nie czytałam poprzednich tomów. Z jednej strony tak naprawdę mi to nie przeszkadzało, gdyż relacja bohaterów jest nam powoli przedstawiana i możemy dowiedzieć się co nieco o każdym z osobna. Na samym początku bardzo przeszkadzał mi wulgaryzm, który kłuł mnie w oczy już od pierwszej strony. Jednak komentarze odnośnie jednego z bohaterów całkowicie odwróciły moją uwagę od przekleństw wplatanych pomiędzy strony. Bawiły mnie one do łez, gdyż mój chłopak ma na imię tak, jak jeden z bohaterów. Także początkowe wrażenie zostało wybaczone i zapomniane...

Książkę czytało się szybko i przyjemnie, gdyż ma ona zaledwie 150 stron. Byłam ciekawa, jak potoczą się losy bohaterów, zważywszy na ich sytuację. Powieść pokazała mi jak jedna kobieta, która wchodzi pomiędzy trójkę przyjaciół, potrafi zepsuć wszystko, co ich do tej pory łączyło... Swoimi czynami zerwać tę więź i nasączyć ją wątpliwościami. Zasiać ziarno niezgody i zazdrości, które z każdą chwilą wzrastały...
To było naprawdę wkurzające, czytać jak przyjaźń w mgnieniu oka potrafi zmienić się w nienawiść.

Nie wiem szczerze jak ocenić tę książkę. Była ciekawa, jednak nie na tyle by zaprzątała dłużej moje myśli. Pojawiły się momenty, w których pękałam ze śmiechu i uśmiechałam się pod nosem. Były też takie, gdzie dosłownie się irytowałam i zastanawiałam kiedy to się wreszcie skończy. Nie spodobało mi się podejście bohaterów względem siebie, gdyż moim zdaniem jedna osoba, której się praktycznie nie zna, nie powinna znaczyć więcej, niż przyjaźń, która była pielęgnowana od małego... Jednak powieść nie była zła, co to, to nie. Zaciekawiła mnie i z pewnością kiedyś sięgnę po poprzednie tomy, by móc bliżej poznać bohaterów. Możliwe, że jak poznam ich całą historię, to przychylniej spojrzę na całokształt. Oczywiście każdy ma swoje zdanie, więc jak najbardziej zachęcam Was do sięgnięcia po serię i przekonania się na własne oczy, czy Was ona porwie.

Dziękuję serdecznie Autorce za zaufanie i podesłanie mi egzemplarza do recenzji!

Książka pisana z perspektywy trzech facetów, przyjaciół, członków mafii. Wszyscy zakochali się w jednej dziewczynie, córce rosyjskiego bosa. Kiedy tych samych facetów chce jedną kobietę, powstają z tego nie małe kłopoty. Tak jest też i w tym przypadku.
Książkę przeczytałam w kilka godzin gdyż liczyła troszkę ponad 100 stron, więc to krótka opowieść. Jak dla mnie za krótka. Fajnie się czytało, ale czegoś tu jednak brakowało. Może gdybym przeczytała poprzednie części miałabym większy obraz chłopaków. Muszę to nadrobić.

Ile znaczy przyjaźń i czy jest nią w rzeczywistości? Może to jedynie iluzja, która zaczyna pękać gdy zderza się z rzeczywistością? Brutalną, wymagającą i przede wszystkim testującą ludzi, jacy uważają się za przyjaciół. Nie wszyscy wychodzą zwycięscy z tej próby, czasem pozory pozostają, lecz sami zainteresowani zdają sobie sprawę, że coś się skończyło, a to, co pozostało będzie już zawsze przypominało o poniesionej stracie.

Więzi, które narodziły się w trudnych okolicznościach są odporne na wiele zagrożeń. Przynajmniej tak się zdawało trójce mężczyzn, jacy na co dzień polegają na sobie, wspierają się i wiedzą ile dla siebie znaczą. Czy na pewno? Do tej pory Przemek, Daniel i Eduardo zawsze działali wspólnie, można powiedzieć, że jeden za wszystkich, wszyscy za jednego. Co mogłoby zagrozić takim więzom? Nic i nikt … Pojawienie się pięknej dziewczyny nie powinno niczego zmienić, nie była ona pierwszą i tym bardziej ostatnią, lecz tym razem emocje zdają się wymykać rozsądkowi. Każdy z nich jest zafascynowany nią, zaintrygowany, dotychczas żadna kobieta nie stanęła między nimi. Jak będzie teraz gdy pojawił się ktoś, komu trudno jest się oprzeć, kto stawia pod znakiem zapytania wszystko? Czy przyjaźń będzie silniejsza? Oni trzej i ona jedna …

Punkt wyjścia dla opowiadanej historii może być różnorodny, czasem o tym, co było wcześniej dowiadujemy się znając już późniejszy rozwój wydarzeń. Justyna Nowak – Wysocka umiejętnie wykorzystała retrospekcję i przedstawiła już znanych bohaterów od całkiem nowej strony. Często czytając książkę zastanawiamy się dlaczego tak, a nie inaczej, rozwija się akcja i co jest powodem, że postacie postępują w ten sposób, nie wybierając innej drogi. „ W „Zleceniu 999 #królowa_serc” cofamy się lub raczej jest przed nami odsłaniana przeszłość, pozostająca wcześniej w cieniu i skrywająca niejedną tajemnicę. Autorka połączyła to, co będzie i już zostało ukazane, z tym, co było i stanowiło źródło, lecz do tej pory jedynie można było się domyślać. Równocześnie jest to wprowadzenie, ale i odrębna opowieść, mająca swój motyw oraz wątki. Oba elementy ściśle są z sobą powiązane, ten pierwszy wskazuje kierunek, jednak te drugie pokazują drogę jaką przebywają bohaterowie, odkrywają kim są, byli i kim się stają. Justyna Nowak-Wysocka stawia na silne emocje, burzące wiele i tworzące całkiem nowe oblicze głównych postaci oraz fundamenty pod przyszłość. Nie brak również dramatycznych zwrotów akcji oraz zaskakujących tym, co z sobą niosą, nie pozwalają one zapomnieć o drugim planie, jaki wciąż przypomina o swoim istnieniu oraz znaczeniu.

To moje pierwsze spotkanie z autorką i muszę powiedzieć, że się polubiliśmy. Książka ma około 150 stron więc pochłonęłam ją dosłownie w chwilę.
Może i by mi się dłużyła, gdyby była słaba. Ale ta wciągnęła mnie na maxa.
Na pewno żałuje, że nie sięgnęłam po poprzednie części. Zrobię to w wolnej chwili. Zaczęłam jak zwykle od końca a może i od początku. W sumie ostatnia część jest o przeszłości bohaterów, więc to taki trochę początek.

Ciekawa jestem jak teraz będzie mi się czytało poprzednie książki. Na pewno dam Wam znać.

Podobało mi się połączenie Hiszpanii z Polską. Przemek, Eduardo, Daniel to głównie bohaterowie. Na dodatek Tatiana, która namiesza miedzy nimi.

Czy rywalizacja trzech przyjaciół może skończyć się dobrze czy wręcz tragicznie? Kobieta może ładnie nakręcić w ich życiu 🤣

Czytało się lekko i przyjemnie. To książka na rozluźnienie z wątkiem mafijnym i erotycznym. Dla mnie na plus 💪. Podobała mi się rywalizacja chłopaków, ale też podejście Tatiany. Momentami wydawało mi się, że nie bardzo wie czego chce, ale później wręcz przeciwnie, okazywała się bardzo przebiegła.

Polecam 💪💪💪

Może i by mi się dłużyła, gdyby była słaba. Ale ta wciągnęła mnie na maxa.

♟️Recenzja ♟️

♟️❤️ ZLECENIE 999 #królowa_serc

AUTOR : Justyna Nowak-Wysocka
@j.nowakwysocka_strona_autorska

, ♟️❤️♟️❤️♟️❤️♟️❤️♟️❤️♟️❤️♟️❤️

" Pochyliłem się i schowałem twarz w dłoniach, nie mogłem uwierzyć, że jedna kobieta, jedna chwila, jedna śmierć mogła spowodować tyle zła. Kiedyś bracia i przyjaciele, a dziś najwięksi wrogowie."
♟️❤️♟️❤️♟️❤️♟️❤️♟️❤️♟️❤️♟️❤️♟️

Prawdziwa przyjaźń, czym ona jest, czy istnieje tak naprawdę i czy nic ją nie rozdzieli?

Zlecenie 999 #królowa_serc to książka która wciąga w wir akcji i emocji w niej przedstawionej. Niby cienka bo ma zaledwie 151 str., a dostarcza wielu wrażeń. W której zawarta jest dynamiczna akcja i zaskakujące zwroty.
Autorka w tej części pokazuje wydarzenia z życia głównych bohaterów 11 lat wstecz.

Co tu znajdziemy :
-Mafia i jej porachunki
-Ogromną zazdrość z którymi zmagają się bohaterzy
- Trzech przyjaciół którzy zmagają się ze swoimi demonami.
- intrygi,
- rywalizację o kobietę.
- Tajemnice,
-pożądanie które zaślepia
Nie zabraknie również gorących scen erotyczntch.

Bohaterowie fajnie wykreowani.
Opisana z trzech perspektyw Przemka, Daniela, Eduarda. Dzięki czemu dowiadujemy się z ich perspektywy, jakie nimi emocje targały, co czuli i z czym musieli sobie poradzić.

Trzech przyjaciół, braci na śmierć i życie. Łączyła ich wieloletnia przyjaźń. Pochodzili z różnych rodzin, ale zawsze stali za sobą murem. Wspierali się jak bracia, jeden za wszystkich, wszyscy za jednego.
Jedna chwila w której pojawia się ona, zmienia wszystko.
Trzech mężczyzn, którzy wpadają w obsesję, i to do jednej kobiety.
Ich życie już nigdy nie będzie takie jak było.
Jedna kobieta która namiesza i zmieni życie wszystkich dookoła.

- Czy fascynacja, pożądanie do jednej kobiety poróżni ich.
- Czy przetrwa ich przyjaźń
- Do czego doprowadzi rywalizacja między mężczyznami.
- Jak zmieni się życie trojga przyjaciół.
- Czy jedna kobieta może spowodować tyle zła wokół siebie.
- Jaką tajemnice skrywa Przemek
- Co chce osiągnąć Tatiana.

Polecam.
Dziękuję bardzo autorce za możliwość zrecenzowania książki 😍

♟️Recenzja ♟️

♟️❤️ ZLECENIE 999 #królowa_serc

AUTOR : Justyna Nowak-Wysocka
@j.nowakwysocka_strona_autorska

, ♟️❤️♟️❤️♟️❤️♟️❤️♟️❤️♟️❤️♟️❤️

Jak bardzo jedna kobieta może namieszać w życiu trzech przyjaciół? Przekonali się o tym Przemek,Daniel I Eduardo. Rywalizacja o dziewczynę kończy się tragicznie. Jak? Przeczytajcie aby się przekonać.

„Pochyliłem się i schowałem twarz w dłoniach, nie mogłem uwierzyć, że jedna kobieta, jedna chwila, jedna śmierć… mogła spowodować tyle zła. Kiedyś bracia i przyjaciele, a dziś najwięksi wrogowie(…)„

Przyznam bez bicia,że nie czytałam jeszcze poprzednich tomów,ale po przeczytaniu tego wiem,że niedługo się to zmieni. Książka jest króciutka,idealna na jeden wieczór. Alcja bez zbędnych opisów nadaje historii dynamiki. Gorące sceny przyprawiają o rumieńce😊😈🔥Wydarzenia przedstawione z perspektywy trzech bohaterów dają obraz ich emocji i myśli. Bardzo lubię takie przedstawienie historii,bo lepiej mogę zrozumieć zachowanie postaci. Ja polecam wam książkę z całego serducha😍

"Zlecenie 999" Justyną Nowak-Wysocka

#Umowa_z_nieznajomym - tom 1.
#Rozliczenie_sumienia - tom 2.
#Królowa_serc - tom 3.

Książki są krótkie 130-150 str. Więc czyta się ekspresowo. No i dlatego też zrobię jedną recenzje zbiorowa całej serii. 😉

Bardzo polubiłam bohaterów, wszystkich. Klara jest bardzo niewinna. Eduardo to chodząca zagadka, tego to można kochać i nienawidzić jednocześnie. Przemka miałam ochotę udusić, a Daniel chyba po prostu był. Nie wywarł na mnie większych wrażeń, ale odgrywa istotną rolę w książkach.

Ostatnia część tak na prawdę mogłaby być pierwszą z tego względu, że poznajemy w niej losy bohaterów przed poznaniem Klary. Poznajemy tajemniczą Tatianę, która tak poróżniła Eduarda, Przemka i Daniela.

Książka to istny rollercoaster. Pełen wachlarz emocji gwarantowany, a akcja goni akcje. Nie sposób się nudzić czytając te książki. Powiem w szczerze, nie odłożycie, aż nie skończycie.

Książki czyta się szybko i sprawnie. Styl pisania autorki jest lekki i przejrzysty. Sceny erotyczne są napisane ze smakiem i gustem. Na pewno sięgnę po kolejne książki Autorki. 🙂

No i jeszcze trzeba pochwalić przepiękne okładki, które idealnie do siebie pasują i oddają historię w nich zawartą.

Polecam z całego ❤️

"Zlecenie 999" Justyną Nowak-Wysocka

#Umowa_z_nieznajomym - tom 1.
#Rozliczenie_sumienia - tom 2.
#Królowa_serc - tom 3.

Trzecia część "Zlecenie999" cofająca nas o 11 lat. Pozwala zrozumieć nam stosunki panujące w rodzinach mafijnych, przeszłość jej członków i powody postępowania oraz zależności rodzinne w obecnych czasach. Dużo jest o Tatianie, byłej dziewczynie Eduarda, która w poprzednich częściach często jest wspominana.

• Romans
  • Patronat